728 x 90

2019 sonbahar çanta modası

2019 sonbahar çanta modası

Sonbahar sezonuna girerken en şık çanta modelleri mağaza vitrinlerindeki yerini almaya başladı. 2019 sonbahar döneminde bizleri hangi tarz …

Sonbahar sezonuna girerken en şık çanta modelleri mağaza vitrinlerindeki yerini almaya başladı. 2019 sonbahar döneminde bizleri hangi tarz çantalar bekliyor? En stil ve tarz çanta önerilerini sizler için derledik. 2019 yılının sonbahar sezonu çanta modasını, en ince ayrıntılarıyla haberimizden takip edebilirsiniz.

Sonbahar merhaba dedik, yazı geride bıraktık. Her şey gibi çanta modasında da pek çok değişikliğe gidilmeye başlandı. Farklı tasarımlar, özgün sitiller… Kombininizi tamamlayan, sizi ortayan çıkaran aksesuarların başında gelen çantalar, bulunduğunuz sezonun moda ve trendlerinden de oldukça etkileniyor. Nitekim, 2019 sonbahar çanta modasında da bunu fazlasıyla görüyoruz. Peki 2019 sonbahar çanta modelleri nasıl? Hangi formda çantalar üretiliyor? Zara, H&M, Koton ve Mango gibi markaların 2019 sonbahar çanta modasında hangi modeller yer alıyor? 2019 sonbahar çanta modasına dair tüm detaylar haberimiz içerisinde sizleri bekliyor. Öyleyse şimdi sonbahar çantalarına yakından bakalım:

2019 SONBAHAR ÇANTA MODASI

İKİLİ ÇANTALAR

Sanırız bu senenin en dikkat çeken çanta modellerinden olan ikili çantalar, sonbahar sezonunda da etkisini göstermeye devam edecek gibi duruyor. Ofislerimizde kullandığımız ikili bilgisayar ekranları gibi bu çantalar da çok amaçlı ve rahat bir kullanım sağlıyor demek mümkün.

ŞEFFAF ÇANTA

Zannediyoruz ki içlerindeki en cesur model bu. Özellikle kişisel bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve özel eşyalarınızı bulundurduğunuz çantanızın şeffaf olması oldukça riskli durumlar teşkil edebilir. Yine de model olarak şık ve dikkat çekici olduğunu söyleyelim.

SIRT ÇANTALARI

Eğer gösterişli ve lüks görünümlü modeller kullanmayı sevmiyor ve klasik yapıdan yanayım diyorsanız, her renk ve formda üretilen ve bu sezonun trendlerine arasında yer alan sırt çantaları, tam da size göre.

2019 SONBAHAR ÇANTA MODELLERİ

ZARA: 120 TL – 150 TL

MANGO: 120 TL – 250 TL

KOTON: 60 TL – 90 TL

admin
ADMiNiSTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos