728 x 90

2019 yaz dönemi plaj şapkası modelleri

2019 yaz dönemi plaj şapkası modelleri

Yaz sezonuyla birlikte tatil dönemi de başladı. Plajlarda, sahillerde başrol artık plaj şapka modellerinin. Her modaya uygun plaj şapka …

Yaz sezonuyla birlikte tatil dönemi de başladı. Plajlarda, sahillerde başrol artık plaj şapka modellerinin. Her modaya uygun plaj şapka modelleri, hem şıklık sunuyor hem de yaz sezonu için farklı bir renk oluşturuyor. Sizler için 2019 yaz sezonu plaj şapkası modellerini derledik. İşte plaj şapkası modasıyla ilgili tüm detaylar!

Yazın saçlarımızın en büyük aksesuarı plaj şapkaları olur. Her boyutta ve renkte olan bu şapkalar, hem kombin tamamlayıcı hem de takan kişiye farklı bir hava kazandıran özelliğe sahip olur. H&M ve Koton gibi ünlü markaların, farklı stillerle sunduğu plaj şapkası modelleri, uygun fiyat aralıklarıyla da dikkat çekiyor. Bir şapka satın alırken; tarzınızı ön plana koymalısınız. Kombininize uygun olarak seçeceğiniz bir şapka, istediğiniz şıklığı oluşturmanıza da yardımcı olacaktır. Plaj şapkaları için de kalın olmayan kumaşlar kullanın. Eminiz bu modeller, yaz sezonu kombinleriniz için tarzınıza en uygun parçalar olacak. 

2019 PLAJ ŞAPKASI MODELLERİ VE FİYATLARI

KOTON: 45 TL

KOTON: 50 TL

KOTON: 50 TL

KOTON: 50 TL

H&M: 80 TL

H&M: 100 TL

H&M: 60 TL

H&M: 60 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos