728 x 90

2020 döneminde kesinlikle uygulanması gereken yaz moda trendleri

2020 döneminde kesinlikle uygulanması gereken yaz moda trendleri

2020 yaz sezonunun trendleri belli oldu. Bu sezon için denim, mavi ve baskı modeller ön plana çıkıyor. Peki bu trendlerin ayrıntıları neler? Yaz …

2020 yaz sezonunun trendleri belli oldu. Bu sezon için denim, mavi ve baskı modeller ön plana çıkıyor. Peki bu trendlerin ayrıntıları neler? Yaz sezonunun diğer trendleri neler? İşte 2020 sezonunda mutlaka uygulanması gereken yaz moda trendleri.

Moda, içerisinde sayısız trendi bulunduran geniş bir endüstridir. İçinde bulunan ve her sezon için sayısını arttıran bu trendlerden hangisi uygulanmalı, bu trendlere nasıl kombinler hazırlanmalı, yanıtı bilinmesi gereken sorular arasında yer alır. İçeriğimiz içerisinde 2020 yaz trendleri arasında yer alan stillere ve onlarla uygulanabilecek kombin önerilerine yer verdik. Bu sezon için; asit denim, california cool, mavi şıklığı ve çizgi film karakterlerinin üzerinde yer aldığı baskı t-shirt modeller ile etek kombinleri ön plana çıkıyor. 

ASİT DENİM

Kot tarihinin en bilindik ve bir o kadar da ötelenmiş modeli olarak kabul edilen denimler, yeniden trendler arasında yer alıyor. Denim pantolonlar, geniş omuzlu bir t-shirt ya da batik desenli üstlerle rahatlıkla kombinlenebilir.

Aynı zamanda baba kalıp jeanler de bu sezon için trendler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezonun trendleri arasında olan mom jeanler aksine dad jeans modeller, boru kesim stiline sahip olmasından dolayı dikkat çekiyor.

DAD JEANS PANTALONLAR HAKKINDA TÜM BİLİNMESİ GEREKENLER…

YAZ RENGİ MAVİ

Bu sene için mavi renk, en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Beyaz ile birleşmiş mavi bir elbise, mavi salaş bir t-shirt ile siyah bir tayt ya da mavi renk gömlek ile krem rengi bir pantolon yaz sezonu için ideal olacaktır.

Eğer aydınlık tonlar yerine koyu tonlar da tercih edilmek isteniyorsa, özellikle aksesuar konusunda 2020 yaz trend renkleri arasında yer alan kahverengi ve siyah, mavi için doğru bir seçim olacaktır.

DESEN ÜSTÜ DESEN

Baskılı bir t-shirt ve altına desenli bir tül etek. Farklı ve alakasız duran ancak sezonun en çok ilgi çekecek olan trendleri arasında yer alan bu stille, karmaşıklığa fazla maal vermeden şık bir görünüm elde edilebilir.

Baskılı t-shirtlerde bu yıl çizgi desenler moda oluyor. Çizgi filmlerini ya da masallarını çok sevdiğiniz karakterler, üzerinizde kendilerine yer buluyor. Baskı çoğunlukla siyah, pembe, mavi ve beyaz renk t-shirtler üzerine uygulanıyor. 

CALIFORNIA COOL

Cool ve rahat bir görüntü yakalamanın peşinde olanlar için en uygun trend California Cool’dur. Batik, mavi tonlar ve cool bir duruş için uygulanabilecek bu stil, 2019 yaz trendleri arasında da yer alıyordu.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos