728 x 90

2020 Gucci Mickey Mouse eserleri

2020 Gucci Mickey Mouse eserleri

Gucci markası 2020 yılı için temasını Disney karakteri Mickey Mouse’den yana kullandı. Yeni sezon parçalarında Mickey Mouse’yi kullanan dünyaca …

Gucci markası 2020 yılı için temasını Disney karakteri Mickey Mouse’den yana kullandı. Yeni sezon parçalarında Mickey Mouse’yi kullanan dünyaca ünlü marka, aynı zamanda dünyanın en ünlü faresinin 90. yaşını da kutluyor. Peki bu modeller neler?

Giydiğiniz kıyafetlerde etnik veya sezonu temsil eden desenlerin dışına çıkıp daha marjinal bir tarz oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunu da kendinizi temsil eden çizgi karakterleri kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Markaların yeni sezon parçalarını ve stillerini tanıttığı bu dönemde, Gucci de sezonunu marjinallikten yana kullanıp markasını, dünyaca ünlü fare Mickey Mouse ile süsleme kararı aldı.

Marka, geçtiğimiz yılın İlkbahar/Yaz koleksiyonunda da Alessandro Michele defilesinde, çizgi karaktere üç boyutlu bir Mickey Mouse çantasıyla yer vermişti. Fakat bu sefer, markanın tamamen başrolü olan karakter, elbiseden çantaya her parçada kendisine yer buluyor.

Gelin şimdi hem GucciXMickey Mouse işbirliğinin detaylarına hem de kampanya amacıyla fotoğraflanan yeni sezon ürünlerine yakından bakalım:

Dünyanın en mutlu yeri olarak kabul edilen aynı zamanda Mickey Mouse’nin evi de olan DisneyLand, çekimler için de ev sahipliği yaptı. Kampanyaya aynı zamanda Mickey’in eşi de olan Minnie Mouse karakteri dahil oldu.

İkonik karakter Gucci’nin, hazır giyim dışında çanta, gözlük, aksesuar ve ayakkabı gibi parçalarında da kendisine yer buldu.

Parçaları, Gucci’nni web sitesinden de satın almanız mümkün.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos