728 x 90

2020 kış tunik modelleri ve fiyatları

2020 kış tunik modelleri ve fiyatları

2020 kış sezonu artık vitrinlerin başrolünde. Dünya renk otoritesi Pantone’nin önerdiği renkleri tasarımlarında yansıtan kış sezonu tunikleri …

2020 kış sezonu artık vitrinlerin başrolünde. Dünya renk otoritesi Pantone’nin önerdiği renkleri tasarımlarında yansıtan kış sezonu tunikleri, hem spor hem de klasik olarak modelleriyle dikkat çekiyor. Sweatshirt, gömlek vb. model kalıplarında da üretilen tesettür tunik modelleri, geometrik desenleri üzerinde taşıyor. 2020 kış tunik modasının tüm ayrıntıları haberimiz içerisinde!

2020 kış döneminin tunik modası, oldukça şık ve dikkat çekici modelleri karşımıza çıkarıyor. Pantone markasının belirlediği renklere göre hazırlanan tunikler; her yaş ve kesime hitap eden çizgilere sahip oluyor. Günümüz modasında, tuniklerin yalnızca tesettür giyim için üretilmediği ve her giyim tarzına sahip hanım için tercih edilen bir parça olduğu biliniyor. Tuniklerinizi isterseniz klasik kesim kumaş pantolonlarınızla, isterseniz jeanlerinizle oldukça kombinlemeniz mümkün oluyor. Peki tunik alışverişi deyince akla gelen ilk markalardan olan Armine, Kayra, Sefa Merve, Alvina ve Trendyol’un 2020 kış tunik modelleri nasıl? Bu içerik sizlere, tüm soruların yanıtlarını vermeyi vaat ediyor. Eminiz; kış sezonu için tunik tercih edenlere, iyi bir rehber içerik olacak.

2020 KIŞ TUNİK MODASI

Kahve tonlarının ağırlık kazandığı tunikleri bu dönemde sıkça görmek bir yana, geometrik desenler de sıklık kazanacak demek mümkün. Tuniğin tamamını kapsayan desenler, fazla baskın olmadan tuniğin ana rengiyle bir uyum sağlıyor.

Pantone markası bu kışın rengi olarak; mavi ve tonlarını belirledi. Nitekim tuniklerde de bu renkleri görmek mümkün oluyor. Spor tunikler daha salaş bir forma sahip olsa da, klasik tunikler vücudu saran bir form yapısına sahip duruyor.

2020 KIŞ TUNİK MODELLERİ

ARMİNE:  120 TL – 150 TL

ARMİNE: 160 TL – 250 TL

ALVİNA: 110 TL – 138 TL

ALVİNA: 138 TL – 142 TL

KAYRA: 144 TL – 160 TL

SEFA MERVE: 25 TL – 30 TL

SEFA MERVE: 30 TL

TRENDYOL: 35 TL – 100 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos