728 x 90

2020 Mango indirimi ne vakit başlıyor? İndirimden alınabilecek modüller

2020 Mango indirimi ne vakit başlıyor? İndirimden alınabilecek modüller

Beklenen büyük Mango indirimi başladı. 2020 sezonunu Mango’nun en şık parçalarıyla geçirmek isteyenler, Mango 2020 indiriminden çoktan …

Beklenen büyük Mango indirimi başladı. 2020 sezonunu Mango’nun en şık parçalarıyla geçirmek isteyenler, Mango 2020 indiriminden çoktan yararlanmaya başladılar bile. Peki 2020 Mango indiriminde, hangi parçalar tercih edilmeli? Markanın en favori parçaları hangileri? Sizler için derledik.

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği büyük İnditex grubu indiriminin ardından bir diğer merak uyandıran büyük Mango indirimi de başladı. İndirim yalnızca Mango markasına ait ve yılın sadece bir bölümünü kapsayan bir süreç. Dünyanın en çok tercih edilen modellerine sahip olma özelliğine sahip olan Mango, hem sezon hem de sezon dışı ürünlerini en az % 50 en fazla %70’lik bir indirimle sunuyor. İndirimden yararlanırken, doğru ve en çok tercih edilen modelleri bilmek önemli. Mango 2020 indiriminde, geniş kapsamlı bir model ve fiyat bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada markanın en çok tercih edilen modellerinden yola çıkarak, bir Mango alışveriş rehberi oluşturduk. İşte satın alabileceğiniz en favori Mango ürünleri:

MANGO İNDİRİMİ 

CEP DÖKÜMLÜ GÖMLEK: 30 TL – ÇİZGİLİ ÖRGÜ KAZAK: 60 TL

KÜRK KAPÜŞONLU PARKA: 349 TL – SUNİ KÜRKLÜ MANTO: 199 TL

YAKASI LASTİKLİ KAZAK: 40 TL – KARMA ÖRGÜ KAZAK: 60 TL

DİK YAKALI YÜN PALTO: 250 TL – SUNİ KOYUN YÜNLÜ PALTO: 199 TL

DEKORATİF DİKİŞLİ TAYT: 36 TL – SKİNNY JEAN PANTOLON: 60 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos