728 x 90

2020 medine ipeği şal modelleri

2020 medine ipeği şal modelleri

Tesettür modasının gözde parçaları arasında yer alan medine ipeği şal modelleri, hem renk çeşitliliği hem de kumaş türünün şıklığıyla ilgi …

Tesettür modasının gözde parçaları arasında yer alan medine ipeği şal modelleri, hem renk çeşitliliği hem de kumaş türünün şıklığıyla ilgi çekiyor. 2020 moda sezonunun trend medine ipeği şal ve eşarp modelleri, tüm detaylarıyla birlikte sadece yasemin.com’da!

Şal modasında en çok dikkat çeken tarzlar arasında yer alan medine ipeği şallar, 2020’de de tesettür modasının en çok tercih edilen şal modellerinden oluyor. Peki, ünlü markalarının kataloglarında başrolde yer alan, medine ipeği şal modellerini tercih ederken nelere dikkat edilmesi gerekir? Medine ipeği şal modellerinin özellikleri nelerdir? Hem bu soruların yanıtlarını tek bir başlık altında topladık hem de 2020 sezonunun en şık medine ipeği şallarını derledik.

MEDİNE İPEĞİ ŞAL ÖZELLİKLERİ

Türkiye’de üretilen Medine ipeği eşarp modelleri, görünüm olarak krep kumaşı andıran ancak krep kumaşla uzaktan yakından alakası olmayan bir kumaş türüdür. Her mevsime uygun bir özellik gösteren bu kumaş türü; iç göstermemesi ve terletmeyen yapısıyla özellikle yaz mevsimlerinin en çok tercih edilen kumaş türü oluyor.

Çoğunlukla koyu renk üzerinden üretilen bu kumaş, çok fazla olmasa da açık renklerle de üretilebiliyor. Oldukça ilgi gören bu kumaş için en çok merak edilense hangi fiyat aralıklarında satışa sunulduğu. İşte bu sorunun yanıtı:

MEDİNE İPEĞİ ŞAL MODELLERİ 2020

TRENDYOL: 45 TL

TRENDYOL: 45 TL

MODANİSA: 33 TL

MODANİSA: 33 TL

FRESHS SCRAFS: 45 TL

VENEZİA: 40 TL

VENEZİA: 40 TL – 60 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos