728 x 90

2020 tayt trendleri

2020 tayt trendleri

Taytlar günümüzde yalnızca spor da değil, günlük hayat kombinlerinde de kullanılır. 2020 sezonunda yaz sezonu enerjisine eşlik edecek …

Taytlar günümüzde yalnızca spor da değil, günlük hayat kombinlerinde de kullanılır. 2020 sezonunda yaz sezonu enerjisine eşlik edecek birbirinden farklı tayt modelleri bulunuyor. Sizler için 2020’nin trend tayt modellerine yer verdik. İşte günlük yaz kombinlerinde değerlendirilebilecek tayt modelleri.

Yaz sezonunda jean pantolonlar yerine taytlar, kullanım açısından daha çok tercih ediliyor. Hem esnek yapısı hem de vücut üzerindeki zarif duruşu sebebiyle  sık tercih edilen taytlar için, basic bir t-shirt ile şık ve spor bir kombin oluşturulabilir. 2020 yazı için tercih edilecek her bir taytın kendine ait özellikleri bulunur. Peki 2020 yaz sezonunun trend taytları nelerdir? Bu sezon için ön plana, Burcu Esmersoy’un piyasaya sürdüğü Biondania ile modanın başkenti Paris’in etkileri çıkıyor.  

2020 TAYT TRENDLERİ

ANAİS & MARGAUX

Modanın başkenti Paris’te doğan bu marka, Anais ve Maragux adlı iki kız kardeşin oluşturdukları bir firma. Houte couture stili yansıtan markanın tayt modelleri, 2020 yaz sezonu için trend modeller arasında yer alıyor. Özellikle lacivert ve siyah gibi koyu renkler için daha parlak bir ton uygulamasına gidiliyor.

DEUX BEAUTES

Yine bir Paris markası olan Deux Beautes, Fransız bir balerinin hayatından ilham alınarak hazırlanan modelleriyle dikkat çekiyor. Markanın tüm ürünlerindeki tema, zerafet üzerine kurulu. Özel tayt koleksiyonu bulunan markanın Türkiye pazarındaki ürünleri, 30 yıldır burada üretiliyor. Tayt modellerinde, daha soft tonlara yöneliniyor.

IZUMİ SPORTS

Japonca, bereketli su anlamına gelen ızumi kelimesini adında taşıyan marka, spor giyimin trendleri arasında yer alan spor taytlar için üretim yapıyor. Markanın modellerindeki en büyük amaç, güçlü ve dik duran bir kadın imajı çizmek oluyor.

VAYU STORE

Vayu kelimesi, Sanskritçe’de bedende gezinen enerji anlamını taşır. Vayu kelimesinden yola çıkılarak tasarlanan bu taytlar, vücudun doğal yapısına uygun olarak hazırlanmayı amaçlıyor. Çoğunlukla spor yaparken tercih edilse de marka, günlük kombinler için de kullanılmasını hedefliyor.

BİOANDİNA

1997 Türkiye 4. güzeli ve Türkiye’nin ilk kadın spor spikeri Burcu Esmersoy’un, modaya kazandırdığı atılımlardan biri olan Bioandina, sağlıklı bir yaşam temasıyla ürettiği taytlarda, kişilerin hem spor yaparken hem de gündelik yaşamlarında şık bir duruşa sahip olmasını hedefliyor. Bioandina kelimesi, İtalyanca’da sarışın anlamını taşıyor.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos