728 x 90

2020’nin en şık bayan kadro elbise modelleri

2020’nin en şık bayan kadro elbise modelleri

Bir kombin oluştururken hem ciddi hem de havalı olacağınız bir şıklık oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu noktada karşınıza, sezonun en çok öne …

Bir kombin oluştururken hem ciddi hem de havalı olacağınız bir şıklık oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu noktada karşınıza, sezonun en çok öne çarpan parçalarından takım elbise modelleri çıkıyor olacak. 2020 sezonunun kadınlar için hazırlanmış en iyi takım elbise modellerini ve fiyatlarını sizler için derledik.

Elbiselerin şıklığı kadar takım elbiselerin bıraktığı ciddiyet de, bir kadının oluşturmak istediği hava ve güzelliği ortaya çıkarır. İster içe bir kazak veyahut gömlek kombini ya da düz renk ceket-pantolon ikilisi. Önemli olan; bu parçaları nasıl taşıyacağınız ve sizin için doğru olan kalıbı bulmanızdır. Peki sezonun kadınlar için tasarlanmış takım elbise modelleri nasıl? Zara, H&M, Mango, Koton, Massimo Dutti gibi markalar, 2020 sezonunda oluşturdukları takım elbise modellerinde hangi renklere yer veriyorlar? Sizler için hem bu markaların takım elbise modellerine hem de fiyat aralıklarına yer verdik. İşte 2020’nin kadın takım elbise modelleri!

KADIN TAKIM ELBİSE MODELLERİ 2020

ZARA: 200 TL

H&M: 229 TL – 249 TL

MANGO: 100 TL – 200 TL

KOTON: 59 TL – 117 TL

MASSİMO DUTTİ: 899 TL – 799 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos