728 x 90

2020’nin en şık boğazlı kazak modelleri

2020’nin en şık boğazlı kazak modelleri

Kış sezonunun en çok tercih edilen parçalarından biri boğazlı kazak modelleri. Triko, balıkçı yaka ya da geniş ağızlı gibi belli başlı kalıp …

Kış sezonunun en çok tercih edilen parçalarından biri boğazlı kazak modelleri. Triko, balıkçı yaka ya da geniş ağızlı gibi belli başlı kalıp modelleri olan boğazlı kazaklar; kombin konusunda da en rahat parçalardan biri oluyor. Ünlü markaların en top parçalarından olan boğazlı kazakların, sezonun en dikkat çeken modellerinden oluşan haberimiz içerisinde derledik. İşte sezonun en şık boğazlı kazak modelleri!

Kışın kombin yapma konusunda eli en çok rahatlatan üst parçası kuşkusuz ki kazaklardır. Özellikle boğazlı kazaklar, hem boğazı soğuklardan korumak hem de aksesuarları daha da göz önüne çıkarmak adına oldukça doğru bir tercih oluyor. Örgü, balıkçı, uzun, kısa, etnik ve daha pek çok modelle karşımıza çıkan boğazlı kazak modelleri; pileli bir etek ya da jean bir pantolonla uyumlu bir ikili olmayı başarıyor. Peki 2020’nin boğazlı kazak modelleri nasıl tasarımlara sahip ve fiyat aralıkları nasıl? Büyük Cuma indirimlerinin aktif olduğu bu dönemde, 2020 kış sezonu için alışveriş yapmayı düşünüyorsanız; bu içerik, boğazlı kazak alışverişiniz için oldukça yararlı olacaktır. Öyleyse boğazlı kazak modellerine ve fiyat aralıklarına yakından bakalım: 

BOĞAZLI KAZAK MODELLERİ VE FİYATLARI

TRENDYOL: 28 TL – 80 TL

DE FACTO: 52 TL

MAVİ: 130 TL

KOTON: 46 TL – 65 TL

H&M: 159 TL

OXXO: 90 TL – 120 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos