728 x 90

2020’nin trendi baba sandalet modelleri

2020’nin trendi baba sandalet modelleri

Zarif bir duruşa sahip olmamasından dolayı geçtiğimiz yıl sık tercih edilenler arasına giremeyen baba sandalet modelleri, 2020 yazının ayakkabı …

Zarif bir duruşa sahip olmamasından dolayı geçtiğimiz yıl sık tercih edilenler arasına giremeyen baba sandalet modelleri, 2020 yazının ayakkabı trendleri arasına girmeyi başardı. Peki baba sandalet modelleri nedir ve ne tarz bir model yapısına sahiptir? İşte bu yazın trendi baba sandaletler hakkında bilinmesi gerekenler.

Bu sezon için ince tabanlı, zarif sandalet modelleri, ayakkabı modası için depoya kaldırılmış durumda. Onun yerine, geçen sezon neredeyse hiç ilgi görmeyen baba sandalet modelleri raflarda yer alıyor olacak. Bilinen sandalet modellerinden daha kaba bir görüntüye sahip olan baba sandalet modelleri, bu sebeple kadınlar tarafından pek ilgi görmüyor. Ancak bu sezonda kadınların ayaklarında bu modeller görülmeye alışık olunacak. Baba kalıp yalnızca ayakkabı değil pantolon modasında da 2020 yaz sezonu içerisinde trendlerde yer alıyor. Dad jeans pantolonlar, her ne kadar ilgi görmeye devam etse de mom jean pantolonların üzerine çıkmış duruma duruyor. Peki 2020 yaz sezonunun sandalet modelleri nasıl?

2020 SANDALET MODELLERİ

TRENDYOL: 248 TL – 100 TL

DEICHMANN: 140 TL

TRENDYOL: 156 TL / PULL & BEAR: 200 TL

 

SOHO: 108 TL – 80 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos