728 x 90

2020’nin trendi baba sandalet modelleri

2020’nin trendi baba sandalet modelleri

Zarif bir duruşa sahip olmamasından dolayı geçtiğimiz yıl sık tercih edilenler arasına giremeyen baba sandalet modelleri, 2020 yazının ayakkabı …

Zarif bir duruşa sahip olmamasından dolayı geçtiğimiz yıl sık tercih edilenler arasına giremeyen baba sandalet modelleri, 2020 yazının ayakkabı trendleri arasına girmeyi başardı. Peki baba sandalet modelleri nedir ve ne tarz bir model yapısına sahiptir? İşte bu yazın trendi baba sandaletler hakkında bilinmesi gerekenler.

Bu sezon için ince tabanlı, zarif sandalet modelleri depoya kaldırılmış durumda. Onun yerine, geçen sezon neredeyse hiç ilgi görmeyen baba sandalet modelleri raflarda yer alıyor olacak. Bilinen sandalet modellerinden daha kaba bir görüntüye sahip olan baba sandalet modelleri, bu sebeple kadınlar tarafından pek ilgi görmüyor. Ancak bu sezonda kadınların ayaklarında da hep baba sandaletler yer alacak.

Bu sezonun trendi olan canlı renkleri üzerinde taşıyacak olan baba sandaletler bu sayede, kullanıcıyı rahatsız eden o kaba tarzını biraz daha yumuşatıp ince bir görünüm kazanmış olacak.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos