728 x 90

4 adımda Çağla Şıkel tarzıyla havalı kombin oluşturmanın yolları

4 adımda Çağla Şıkel tarzıyla havalı kombin oluşturmanın yolları

Giydiği elbise ile hem şık hem de zengin bir görünüm elde etmek herkesin istediği bir şeydir. Renklerle uyum sağlamak, aksesuarları parçaların …

Giydiği elbise ile hem şık hem de zengin bir görünüm elde etmek herkesin istediği bir şeydir. Renklerle uyum sağlamak, aksesuarları parçaların üzerine yakıştırmak ve üst-alt kombin uyumu… Yaptığı paylaşımlarla moda ve güzellik alanındaki pek çok noktayla alakalı tüyolar veren manken Çağla Şıkel, stiliyle her zaman havalı ve cool bir görünüm sunuyor. Sizler için, Çağla Şıkel’in önerilerinden yola çıkarak hazırladığımız, havalı ve cool bir görünüm oluşturmanın yollarını derledik.

Ağustos ayı olduğundan da sıcak geçiyor. Bu dönemi hem serin tutacak hem de şık bir görüntü oluşturacak şekilde geçirmek istiyoruz. Yani cool ve havalı görünmek… Bunu başarabilen bir isim de mevcut. YouTube kanalında yaptığı paylaşımlarla da moda ve güzellik gibi alanlara oldukça sık yönelen, 1997 Türkiye ve Dünya 4. güzeli unvanlarına sahip başarılı manken Çağla Şıkel. Şıkel, tarzıyla her zaman beğenilen ve havalı, cool bulunan isimlerden. Peki bunu nasıl gerçekleştiriyor? Sizler için Çağla Şıkel’in stilinden yola çıkarak, sadece 4 adımda havalı/ cool görünmenin yollarını bir araya getirdik. 

HAVALI KOMBİN OLUŞTURMA 

Jean pantolon ve baskılı t-shirt bilinen en klasik ve aynı zamanda en cool kombinlerdendir. Görünümü tayt şeklinde olmayan bir jean pantolon ve beyaz t-shirt ya da eskitilmiş bir t-shirt, sandalet haricinde spor ayakkabı ve Çağla Şıkel ile özdeşmiş diyebileceğimiz kovboy çizmeler ile harika bir cool’luk sağlayacaktır.

T-shirt yerine askılı bluzlar da cool görünmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bu bluzları, atletleri davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer yırtık pantolon, şort tercih ediyorsanız üzerini de ona uygun olarak daha düz bir renk tercih edin. Çok fazla hareket olmamasına özen gösterin. Bir çizme ya da bot kombininizi tamamlayacaktır.

*Bu arada evet, ayağınızı sıkmayacak ve rahat ettireceği sürece yaz ayı kombinlerinde de çizme tercih edebilirsiniz.

Oversize kot ceket ya da oversize bir gömlek ile kombin oluşturacaksanız, içinize dar pantolon, etek, bluz veya t-shirt tercih edin ki, üzerinizdeki parça daha da ön plana çıksın.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos