728 x 90

Aleyna Tilki’den Çocuk Açıklaması Çok Konuşulacak

Aleyna Tilki’den  Çocuk Açıklaması Çok Konuşulacak

Geçtiğimiz son günlerde “Sırf çocuk için bile evlenebilirim” diyen Aleyna Tilki, bir mekandan çıkar iken basın mensupları tarafından görüntülendi. Ayaküstü basın mensupları ile kısa bir biçimde sohbet eden genç ve ünlü şarkıcı, “Sperm bankasından çocuk yapma fikrini düşünür müsünüz?” sorusuna “Hayır böyle bir şey istemem. Kendi öz babası olsa daha iyi olur” şeklinde net olarak cevabını verdi. Genç

Geçtiğimiz son günlerde “Sırf çocuk için bile evlenebilirim” diyen Aleyna Tilki, bir mekandan çıkar iken basın mensupları tarafından görüntülendi. Ayaküstü basın mensupları ile kısa bir biçimde sohbet eden genç ve ünlü şarkıcı, “Sperm bankasından çocuk yapma fikrini düşünür müsünüz?” sorusuna “Hayır böyle bir şey istemem. Kendi öz babası olsa daha iyi olur” şeklinde net olarak cevabını verdi.

Genç ve aynı zamanda alanında oldukça başarılı olan şarkıcı Aleyna Tilki, önceki gün bir erkek arkadaşı ile Rumelihisarı’nda bulunan bir mekanda oldukça güzel bir kahvaltı keyfi yaptı. Mekan çıkışı kendisini beklemekte olan basın mensupları ile bir hayli hoş sohbet eden Tilki, baş başa kahvaltı yapmış olduğu kişinin sadece çocukluk arkadaşı olduğunu ifade etti. Albüm hazırlığı içerisinde olduğunu ve yoğun zamanlar geçirdiğini söyleyen genç şarkıcı, çocuk sahibi olma konusu hakkında düşüncelerini dile getirerek net bir biçimde konuştu.

Evleneceği Erkekte Bulunması Gereken Kriterleri Sıraladı

Geçen günlerde Milliyet’te yer alan habere göre, “Sırf çocuk için evlenebilirim” diyen Aleyna Tilki bu sözleri hatırlatıldığı zaman ise; “Başka türlü evlenmeyi düşünmem” diyerek yaptığı bu açıklamasının arkasında durdu. Genç ve başarılı şarkıcı, evleneceği erkekte bulunması gereken kriterleri de sıralayarak “Beni asla kontrol etmeye çalışmayan, özgürlüğümü hiç kısıtlamayan ve beni fazlası ile iyi anlayan biri ile evlenebilirim” diyerek sözlerini tamamladı.

Sperm Bankasından Çocuk Yapmayı Kesinlikle Düşünmüyorum

Aleyna Tilki, “Sperm bankasından çocuk yapma fikrini düşünür müsünüz?” sorusunu “Hayır, böyle bir şey istemem. Sonuç olarak çocuğun normal şartlar altında büyümesi ve bununla beraber öteki şekilde hissetmemesi gerekiyor. Bu yüzden de kendi öz babası olsa daha iyi olur yani” diyerek yanıtladı. “Aşktan yana neredeyse hiç şansım yok” diyen genç ve başarılı şarkıcı, sözlerine şu cümleler ile devam etti: “Kumarda kaybediyorum dediğim zaman, ‘Peki aşkta kazanır mısın’ diye soru yönelttiler. ‘Bu durumun kumarda kaybetmek ile hic alakası yok, onda da gayet şanssız olabiliyor insan’ dedim.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000’de Of’da, Trabzon’lu bir anne ve Konya’lı bir babanın çocuğu olarak Konya şehrinde dünyaya geldi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılması ile ilk defa televizyonlarda görüldü. Ağustos 2016’da ise; Türk besteci ve aynı zamanda aranjör Emrah Karaduman’ın “Cevapsız Çınlama” adlı single’ında vokal olarak yerini aldı. Single’ın YouTube’da yayınlanan klibi 2016’da Türkiye’de en fazla izlenen video klip oldu ve çok kısa bir zaman içerisinde 300 milyondan fazla izlendi.

Böylece en fazla izlenen Türkçe şarkı klibi unvanını yakalamaya hak kazandı. Şarkı ise MusicTopTR Resmî Listesi’nde 2 numaraya kadar yükseliş gösterdi. Aleyna Tilki, Temmuz 2017’de ilk solo single’ı “Sen Olsan Bari”yi yayımladı ve Türkiye’de aynı listede yine 1 numara oldu. Çıkışının ilk aylarında içkili mekânlarda sahne alması ve reşit olmadığı gerekçesi ile toplumun bir kesiminin bir hayli tepkisini çekti. Kasım ayı 2016’da Diyarbakırda vermiş olduğu bir konseri esnasında mekâna iki el yapımı ses bombası atıldı.

5 Haziran 2019’da Tilki, Emrah Karaduman ile Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları albümünde bulunan “Yalnız Çiçek” şarkısını klibi ile birlikte yayınladı. Şarkı video klip izlenme ölçüm platformunda 24 saatte en fazla izlenen klip kategorisinde üçüncü sıralarda yerini aldı.2019 yılında Tilki’nin Cornetto için hazırladığı yaz şarkısı “Nasılsın Aşkta” klibi YouTube’da 8 Mayıs 2019 gününde dünya genelinde olacak şekilde en çok izlenen video  oldu.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos