728 x 90

Babil dizisinin yıldızı Aslı Enver tarzıyla günlük kombin oluşturmanın yolları

Babil dizisinin yıldızı Aslı Enver tarzıyla günlük kombin oluşturmanın yolları

Son 3 sezondur rol aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle hafızalarımıza Süreyya Boran olarak kazınan Aslı Enver, Cuma akşamı yayınlanan Babil …

Son 3 sezondur rol aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle hafızalarımıza Süreyya Boran olarak kazınan Aslı Enver, Cuma akşamı yayınlanan Babil dizisiyle yepyeni bir karaktere hayat vermeye başladı. Hem kendi özgü stili hem de sempatikliğiyle oldukça dikkat çeken Enver, son dönemlerde De Facto markasının da yüzü olarak kendine has tavrını, giydiği kıyafetlere de yansıtıyor. Enver’in stilinden ilham alarak, sizler için günlük kombin önerileri hazırladık.

Hayatımıza Hayat Bilgisi dizisiyle merhaba dedi. Sınıfın en genç üyesi olarak dikkat çekti. Bu rol o’na Kavak Yelleri’nde başrol getirdi. Sonrası ise o’nu bizlere sevdirecek Suskunlar ve İstanbullu Gelin süreçleri… O kadar naif ve kendine has tarzı var ki, bunu oynadığı karakterlere de başarıyla yansıtmasını bildi. Öyle ki De Facto markası, o’nunla yıllardır marka işbirliğini sürdürüyor. Ve şimdi de Babil dizisiyle bambaşka bir karakteri karşımıza çıkarıyor. Hem sempatik hem de özgün kişilik tarzına sahip olan Aslı Enver stilinden yola çıkarak, sizler için birbirinden şık günlük kombin önerileri sunduk.

ASLI ENVER KIYAFETLERİ

Kürk modası her zaman geçerliliğini korur. Kışın rengi kırmızı ise bu tarz bir parçanın en çok arananıdır.

Tüylü, yünlü, kürklü kabanlar ve desenli gömlekler beraber şık bir uyum yakayalabilirler. Tıpkı Aslı Enver’in stilinde de olduğu gibi.

İnce bir bileklik ve kot ceket uyumu. Ceketinizin içerisine gireceğiniz hafif bir parça, size oldukça cool bir imaj kazandıracaktır.

Kış demek aynı zamanda ikili kombin de demektir. Gömleklerinizin üzerine bir süveter, kazak ya da hırka, bahsettiğimiz ikili kombini tanımlayacaktır. Hareketliliği, aksesuarlarınızla yakalayın.

Boğazlı kazaklar, jean pantolonlar ve uzun, kalın atkılar… Bu üçlüye bir de uzun, capcanlı bir kap veya kaban ekleyin. İşte oldu.

Kabanınızı sabit tutun. İçte bir değişiklik yapın. Tıpkı Aslı Enver gibi, bir çizme ve kışık uzun bir elbise. Kemeriniz asla unutulmamalı.

 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos