728 x 90

Balon elbiseler nasıl kombinlenir? 2020 balon elbise modelleri

Balon elbiseler nasıl kombinlenir? 2020 balon elbise modelleri

Son dönemin trendlerinden balon kalıplar, elbise ve gömleklerde dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor. Ancak yaz ayları için çoğunlukla elbise …

Son dönemin trendlerinden balon kalıplar, elbise ve gömleklerde dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor. Ancak yaz ayları için çoğunlukla elbise modelleri trendler arasında yer alıyor. Peki balon elbiseler için nasıl kombinler sağlanabilir? Sizler için kombin önerilerini ve sezonun en şık balon elbise kombinlerini derledik.

Kış sezonunda kazak modellerinde tercih edilen balon kalıplar, yaz sezonu için trend parçalar arasında yer alan elbiselerin kol kısımlarında tercih ediliyor. Giyildiği zaman bütün dikkati kol kısımlarına toplayan balon elbise modelleri, hem günlük hayatta hem de davet kombinlerinde rahatlıkla değerlendirilebiliyor. Jean tarzda da görülebilen balon kollu elbiselerde bordo, siyah ve beyaz tonlar, modellerde sıkça kullanılıyor. Bu tarz elbiseler, omuz kısımları daha dik ve bacak boyu uzun kişiler için daha idealdir. Tesettür giyimin de favorileri arasında yer alan balon kalıplar için basit ve sade kombin önerileri bulunmaktadır. Peki 2020 yaz sezonunun balon elbise modelleri nasıl ve ne tarz kombinler uygulanabilir?

BALON ELBİSE KOMBİNLERİ

BERSHKA: 70 TL

NİNE WEST: 419 TL

KOTON: 72 TL

FLO: 65 TL

BERSHKA: 70 TL

NINE WEST: 171 TL

BERSHKA: 90 TL

BUTİGO: 90 TL

KOTON: 130 TL

BUTİGO: 112 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos