728 x 90

Balon jeanler nasıl kombinlenir? 2020 balon jean modelleri

Balon jeanler nasıl kombinlenir? 2020 balon jean modelleri

Hem şık hem de cool görünümün en dikkat çeken temsilcilerinden balon jean pantolonlar, seksenli yıllarda yakaladığı popülariteyi günümüze de …

Hem şık hem de cool görünümün en dikkat çeken temsilcilerinden balon jean pantolonlar, seksenli yıllarda yakaladığı popülariteyi günümüze de taşıyor. Peki bir balon jean pantolon nasıl kombinlenir? Sezonun en şık balon jean pantolonları nelerdir? İşte balon jean modelleri hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Seksenli yılların en popüler parçalarından biri olan balon jean pantolonlar, 2020 sezonunda da trendler arasındaki yerini aldı. Akımın gözdesi haline gelen parçalardan slouchy jean modelleri, kış döneminde topuklu bir bot ya da cat’ler ile oldukça şık bir uyum yakalanmasını sağlıyor. Yüksek bele sahip olması ve dikkat çeken kıvrımlarından dolayı balon görünümünü andıran bu pantolonlar, kesim kısmında ve bilekteki hafif daralan paçalarıyla da biliniyor. Oversize stilin en bilinen temsilcilerinden olan balon jean pantolonlar, 2020 sezonunun sahip olduğu estetiği ’80’lerden günümüze taşıdığı cool ve şık kimliğiyle buluşturuyor. Bu pantolonla ilgili en merak edilen, sıkça sorulan soru ‘balon jean nasıl kombinlenir’ sorusu oluyor. Kış döneminde balon jean pantolon modellerde uygulayabileceğiniz stili tanımlayacak olursak: Bol bir kalıba sahip olan pantolonları, üstten dar, vücudu saran bir modelle bütünleştirmek doğru olan yaklaşım oluyor. Kazak içeride bir kombinde tamamlayıcı aksesuar; taşlı bir kemer veya ince bir kolye olabiliyor.

2020 BALON JEAN MODELLERİ

5 İN 1 CANPOLAT: 30 TL – ARMA LİFE: 60 TL

ASKI NİŞANTAŞI: 83 TL – BUTİK GEZ: 90 TL

EKA TEKSTİL: 90 TL – SATEEN: 100 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos