728 x 90

Balon jeanler nasıl kombinlenir? 2020 balon jean ve slouchy jean modelleri

Balon jeanler nasıl kombinlenir? 2020 balon jean ve slouchy jean modelleri

Hem şık hem de cool görünümün en dikkat çeken temsilcilerinden balon jean pantolonlar, seksenli yıllarda yakaladığı popülariteyi günümüze de …

Hem şık hem de cool görünümün en dikkat çeken temsilcilerinden balon jean pantolonlar, seksenli yıllarda yakaladığı popülariteyi günümüze de taşıyor. Akım, kendi içinden bir stil olan slouchy jean pantolonlarla etkisini daha da çok gösteriyor. Peki bir balon jean pantolon nasıl kombinlenir? Sezonun balon jean ve slouchy jean pantolonları nasıl? İşte balon jean ve slouchy jean modelleri hakkında bilinmesi gerekenler..

Seksenli yılların en popüler parçalarından biri olan balon jean pantolonlar, bu kış sezonunda da trendler arasındaki yerini alıyor. Akımın gözdesi haline gelen parçalardan slouchy jean modelleri, balon pantolon serisinin en önemli temsilcilerinden biri oluyor. Kelime anlamı itibariyle orta yüksek belli ve salaş pantolon modellerini temsil ediyor. Her ne kadar boyfriend ve mom jeanlere benzetiliyor olsa da, arada model şekli olarak farklılıklar bulunuyor. Yüksek bele sahip olması ve dikkat çeken kıvrımlarından dolayı balon görünümünü andıran bu pantolonlar, kesim kısmında ve bilekteki hafif daralan paçalarıyla da dikkat çekiyor. Oversize stilin en bilinen modellerinden olan balon jean pantolonlar, 2020 sezonunun sahip olduğu estetiği ’80’lerden günümüze taşıdığı cool ve şık kimliğiyle buluşturuyor. Trend aramalarında balon jean pantolonlarla ilgili en merak edilip sorulan soru, ‘balon jean nasıl kombinlenir’ ve ‘slouchy jean nasıl kombinlenir’ oluyor. Kış döneminde balon jean ve slouchy jean pantolon modellerinde uygulayabileceğiniz stili tanımlayacak olursak; topuklu bir bot ya da cat’ler ile alt kombinde, oldukça şık bir birliktelik yakalayabilemeniz mümkün oluyor. Bol bir kalıba sahip olan bu pantolonlarda üst kombin için dar, vücudu saran bir modelle birleştirme ile kazak ve bluzun pantolon içerisinde kullanıldığı stil, doğru bir yaklaşım sunuyor. Son olarak taşlı bir kemer veya ince bir kolye, minik bir aksesuar parçası olarak kombine renk katıyor.

2020 BALON JEAN MODELLERİ

TRENDYOL: 63 TL – 75 TL

TRENDYOL: 75 TL – PULL AND BEAR: 170 TL

TRENDYOL: 85 TL

ZARA: 60 TL

ZARA: 60 TL – MANGO: 200 TL

5 İN 1 CANPOLAT: 30 TL – ARMA LİFE: 60 TL

ASKI NİŞANTAŞI: 83 TL – BUTİK GEZ: 90 TL

EKA TEKSTİL: 90 TL – SATEEN: 100 TL

DE FACTO: 80 TL – ELİZA: 51 TL

ELİZA: 51 TL

KKDESİGN: 84 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos