728 x 90

Basic tişörtler en yeterli nasıl kombinlenir?

Basic tişörtler en yeterli nasıl kombinlenir?

Günlük kombinler için en çok tercih edilen parçalardan olan basic tişörtler için, her tarzda şık ve dikkat çekici kombinler uygulanabiliyor …

Günlük kombinler için en çok tercih edilen parçalardan olan basic tişörtler için, her tarzda şık ve dikkat çekici kombinler uygulanabiliyor. Peki basic tişörtler en iyi nasıl kombinlenir? İşte sıcak yaz günlerinde kullanabileceğiniz, en iyi basic tişört kombinleri.

Basic parçalar, özellikle spor ve salaş kombin oluşturmak isteyenler için yaz sezonunda en çok tercih edilen üst parçalar arasında yer alır. Ancak bu parçalarla artık daha şık ve dikkat çekici tarzlar oluşturabilmek mümkün olmaktadır. Basic parçalar için her sezon rahatlıkla uygulanabilecek 3 kombin önerisini, içeriğimiz içerisinde sizlere sundu. Yalnızca 2 parça ile uygulanabilecek bu kombinler ile gündelik zamanlarda daha şık bir tarz oluşturulabilir.

BASİC TİŞÖRTLER EN İYİ NASIL KOMBİNLENİR?

1. BASİC TİŞÖRT VE BLAZER CEKET

Blazer ceketler, 2020 yaz sezonu trendleri arasında yer alıyor. Basic bir tişört ile blazer bir ceket, şık bir ikili oluşturulabilir. Bu parçaları, spor bir ayakkabı ya da biker bir şort ile tamamlayabilirsiniz. Blazer ceket ve basic tişörtleri, jean bir pantolon ve topuklu bir ayakkabıyla birleştirip iş ortamında ya da resmi davetlerde de değerlendirebilirsiniz.

2. BASİC TİŞÖRT – ETEK KOMBİN

Yaz sezonunda jean bir pantolondan daha çok tercih edilen etekler ile basic tişört parçaları, dikkat çekici bir kombinin oluşmasını sağlayabilir. Tişörtleri, kot bir etek veya hareketli bir kumaş etekle birleştirebilirsiniz. Böylelikle hareketli bir dikkat çekicilik sağlanmış olur.

3. BASİC – JEAN

Jean ve basic tişört kombini, bilinen en trend kombin arasında yer alır. Jean bir pantolonla hem günlük bir kombin hem de spor ve şık bir tarz oluşturulabilir. Bu tarz için en uygun ayakkabı modeli spor ayakkabılar, en uygun çanta modeli ise sırt çantalarıdır. Daha dikkat çekici bir tarz için, tek bantlı topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos