728 x 90

Bekarlığa veda partisi için şık ağabeye elbise modelleri

Bekarlığa veda partisi için şık ağabeye elbise modelleri

Günümüzün en popüler etkinliklerinden olan bekarlığa veda partileri, evlenecek olan genç hanımların en yakın dostlarıyla kendi aralarında …

Günümüzün en popüler etkinliklerinden olan bekarlığa veda partileri, evlenecek olan genç hanımların en yakın dostlarıyla kendi aralarında eğlendikleri minik bir kına gecesidir. Bu gece için özel dekorasyonlar yapılmakla birlikte özel kıyafetler de tercih edilir. Peki bir bekarlığa veda partisinde, hangi tarz kıyafetler tercih edilir? En ideal kıyafet modelleri nelerdir? Gelinin en yakın arkadaşı olan nedimeler, nasıl modelleri tercih etmeli? En trend renkler neler? İşte bekarlığa veda partileri için birbirinden şık abiye elbise önerileri!

Genç hanımlar evlenmeden önce, kına gecesi dışında bekarlığa veda partisi adı altında kutlamalar da düzenlerler. Bu gecede hem eğlenirler hem de arkadaşlarıyla birlikte kına yakarlar. Bu davete gelen kişilere de bilindiği üzere nedime denir. Gelinlerin kendilerine özel hazırlanmış elbise ve aksesuarları bulunurken, nedimeler de bekarlığa veda geceleri için özel kıyafetler tercih ederler. Peki sezonun en şık elbise ve abiye modelleri nasıldır? Bekarlığa veda partilerine hangi tarz elbiseler yakışır? Sizler için; birbirinden şık bekarlığa veda gecesi kıyafetlerini listeledik. Ancak öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; bu tarz konseptler, genellikle kapalı alanlarda yapıldıkları için; askılı ya da kısa kollu abiye ve elbise modellerini seçmeniz de sıkıntı olmayacaktır. Bununla birlikte; yazın renkleri olarak bilinen pembe, fuşya, beyaz ve kırmızı da, 2019 sonbahar abiye elbise modellerinde kendisine yer bulmaya devam ediyor.

2019 NEDİME ELBİSELERİ MODELLERİ

OLEG CASSINI: 695 TL – 995 TL

OLEG CASSINI: 1.895 TL – 895 TL

OLEG CASSINI: 895 TL

İRONİ TEKSTİL: 170 TL – 200 TL

TRENDYOL: 120 TL – 100 TL

TRENDYOL: 100 TL – 120 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos