728 x 90

Boyfriend pantolon nedir? Boyfriend pantolon kombin teklifleri

Boyfriend pantolon nedir? Boyfriend pantolon kombin teklifleri

Yaz sezonları için ideal parçalar arasında yer alan boyfriend pantolonlar, kombin edilmesi en zor pantolon modellerindendir. Peki boyfriend …

Yaz sezonları için ideal parçalar arasında yer alan boyfriend pantolonlar, kombin edilmesi en zor pantolon modellerindendir. Peki boyfriend pantolonlar nasıl kombinlenir? Sizler için boyfriend pantolonlar için en şık kombin önerilerini derledik.

Çoğunlukla zayıf ve uzun boylu kişilerin tercih ettiği boyfriend pantolonlar, kombin açısından en zor görülen pantolonlardan kabul edilir. Çünkü kalıbı itibariyle erkek pantolonlarını andırır. Bu nedenle kadınlar için kombin uygulaması epey zordur. Boyfriend pantolon kombinleri, hataya asla maal vermemesi yönünden de dikkat çekicidir. Eğer yanlış bir kombin uygulanırsa, pantolon üstte duruşu oldukça çirkin ve komik bir görüntünün oluşmasına sebep verebilir. Özellikle yaz mevsimi için oldukça ideal olan boyfriend pantolonlar, dar ve vücudu saran parçaların aksine kişide rahat bir duruş sağlar. Hem spor hem de klasik kombinler için uygun olan boyfriend pantolon kombin önerilerini, sizler için derledik.

BOYFRİEND PANTOLON KOMBİN ÖNERİLERİ

Boyfriend pantolonlar için ayakkabı önemlidir. Seçilecek ayakkabı modeliyle tarz klasiğe de dönüşebilir spora da. Eğer klasik bir tarz oluşturmak isteniyorsa topuklu ayakkabı tercih edilir. Spor bir giyim için de spor ayakkabılar, babetler ve strappy sandaletler doğru tercih olacaktır.

Boyfriend pantolonların paçaları bol bir şekilde katlanırsa, kombin olarak crop top bir bluz veya yaz sezonu için ideal olan renkli t-shirtler şık durabilir. 

Bol paça pantolonlar için düz renk bol bir t-shirt tercih edilebilir. Böylelikle sade bir kombin oluşturulmuş olur. Ancak renklilik katılmak isteniyorsa baskılı t-shirt modelleri de kullanılabilir.

Daha bohem bir tarz oluşturabilmek için de kısa üstler doğru bir tercih olacaktır. Pantolonlara fular ya da kemer bağlayıp t-shirtler için çiçek desenleri kullanılabilir.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos