728 x 90

Büyük vücut ağabeye modelleri 2020

Büyük vücut ağabeye modelleri 2020

Ünlü abiye ve gelinlik markası Oleg Cassini, büyük bedenli kadınlar için 2020 sezonuna özel abiye modellerini sundu. Peki hem Oleg Cassini’nin …

Ünlü abiye ve gelinlik markası Oleg Cassini, büyük bedenli kadınlar için 2020 sezonuna özel abiye modellerini sundu. Peki hem Oleg Cassini’nin hem de diğer markaların büyük beden abiye modelleri nasıl? Büyük bedenliler nasıl abiye modellerini tercih etmeli? İşte sezonun en şık büyük beden abiye modelleri.

Büyük bedene sahip kişiler için alışveriş anlamında en zor olan konulardan biri abiye alışverişidir. Birçok kadın, abiye alışverişi yaparken beden ölçülerine göre özel diktirmeyi tercih eder. Ancak Abiyefon, Oleg Cassini ve Trendyol gibi markalarda olabildiğince şık büyük abiye modelleri satışta bulunuyor. Büyük beden bir abiye satın alırken birkaç detay bulunur. Bu detaylardan biri, abiyeyi kullanma amacınızdır. Eğer düğün, nişan gibi alanlarda kullanacaksanız daha rahat ve sizi sıkmayacak bir abiye elbise modelini tercih etmelisiniz. Abiyeniz ile iddialı bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, renk olarak siyah, neon, mavi, platin ve turkuaz tonlarını tercih etmelisiniz. Koyu renkler açık, güneşli havalarda kullanılmalı. Açık renkler ise tersi olarak kış ve sonbahar dönemlerinin rengi olmalıdır. Beliniz kalınsa, dikkati çekeceğiniz alanlar için boyun kısmınızı seçin. Takacağınız tek bir kolye, dikkatleri direkt boyun kısmına toplayacaktır.

BÜYÜK BEDEN ABİYE MODELLERİ 2020

OLEG CASSINI: 1.396 TL – 1.440 TL

OLEG CASSINI: 1.996 TL – 2.156 TL

ABİYEFON: 550 TL – 700 TL

OLEG CASSINI: 1.695 TL – 1.746 TL

ABİYEFON: 700 TL – 750 TL

TRENDYOL: 100 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos