728 x 90

Davetlere özel en şık gece elbiseleri 2020

Davetlere özel en şık gece elbiseleri 2020

Özel gecelerde ve davetlerde tercih edilen elbise modelleri, gündelik hayatta giyilen elbiselerden daha gösterişli oluyor. Peki davetlerde …

Özel gecelerde ve davetlerde tercih edilen elbise modelleri, gündelik hayatta giyilen elbiselerden daha gösterişli oluyor. Peki davetlerde tercih edilebilecek en şık elbise modelleri nasıl? Sezonun davet ve gece elbiselerinde en çok hangi renkler tercih ediliyor? İşte sizleri şık ve havalı gösterecek davet ve gece elbisesi modelleri!

Model olarak elbiseler, katılınan davet vb. ortamlar için uygulayacağınız kombinlere ayrı bir şıklık ve renk katar. Günlük elbise modellerine nazaran daha göz alıcı renk ve desenlerle tasarlanan gece elbiseleri, son dönemlerde Roman, Oxxo, H&M ve Zara gibi dünyaca ünlü markaların da en çok tercih edilen modellerinden oluyor. Bilekten kesim bir topuklu bot veya stilettolar sayesinde alt giyim, zincir bir kolye ve küpelerle de üst giyim açısından tamamlanan davet elbiseleri, 2020 yaz sezonunda pembe ve siyah renklerin ağırlık kazandığı stilleriyle dikkat çekiyor.  Ancak özellikle 2020 yaz sezonu için daha çok renkli tonların ağırlık kazandığı elbise modelleri, daha doğru bir tercih oluyor. Bu seçim, elbisenin aradığı dikkat çekiciliği de kazandırmış oluyor. Sizler için katılacağınız davetlerde olduğunuzdan daha şık olma garantisini sunan birbirinden dikkat çekici davet/gece elbiselerini bir araya getirdik. 

ŞIK GECE ELBİSELERİ 2020

H&M: 249 TL

H&M: 249 TL

ZARA: 330 TL

ZARA: 330 TL

ROMAN: 767 TL

OXXO: 240 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos