728 x 90

Davetlere özel en şık gece elbiseleri 2020

Davetlere özel en şık gece elbiseleri 2020

2020’nin popüler renkleri Pantone tarafından belli olmuştu malumunuz: Mavi ve tonları. Peki bu renkleri baz alacak olursak, elbise modasında …

2020’nin popüler renkleri Pantone tarafından belli olmuştu malumunuz: Mavi ve tonları. Peki bu renkleri baz alacak olursak, elbise modasında karşımıza nasıl modeller çıkacak? Davetlerde tercih edebileceğiniz en şık elbise modelleri nasıl? İşte sizleri olduğunuzdan daha şık ve havalı gösterecek, birbirinden iddialı gece elbisesi modelleri!

Dünya renk otoritesi Pantone, 2020 yılının popüler renklerini belirledi. Pantone’nin açıklamasına göre; en çok öne çıkan renkler mavi ve tonları oldu. Buna istinaden birçok marka da bu tonlara uygun olarak model üretmeye başladı. Elbiseler, t-shirtler, pantolonlar… Ve son dönem için en dikkat çeken modellerden, gece elbiseleri. Özellikle davetlerde kullanmak için karşımıza çıkan gece elbiseleri için, nasıl elbise modelleri moda? Roman, Oxxo, H&M ve Zara gibi dünyaca ünlü markalar bize nasıl gece elbise modelleri sunuyor? Öyleyse davetlere özel en şık gece elbisesi modellerine yakından bakalım:

ŞIK GECE ELBİSELERİ 2020

H&M: 229 TL

H&M: 179 TL

H&M: 279 TL

ZARA: 300 TL

ZARA: 200 TL

ROMAN: 1.149 TL

ROMAN: 1.119 TL

OXXO: 130 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos