728 x 90

Doğduğun Mesken Kaderindir’in yıldızı Demet Özdemir’in tarzıyla günlük kombin oluşturmanın yolları

Doğduğun Mesken Kaderindir’in yıldızı Demet Özdemir’in tarzıyla günlük kombin oluşturmanın yolları

Yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ile ekranlara iddialı bir geri dönüş yapan Demet Özdemir, projeleriyle olduğu kadar stiliyle de büyük beğeni …

Yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir ile ekranlara iddialı bir geri dönüş yapan Demet Özdemir, projeleriyle olduğu kadar stiliyle de büyük beğeni topluyor. Hem oynadığı karakteri hem de dansçı kimliğini yansıttığı kombinleri oldukça beğenilen Demet Özdemir’in, oynadığı dizilerde giydiği kıyafetler de sıkça aratılıyor. Sizler için; Demet Özdemir’in stiline yakından bakıp bir günlük kombin listesi oluşturduk.

Demet Özdemir, henüz 27 yaşında genç bir oyuncu. Kariyerine dansçı olarak başladığı günler daha dün gibi desek, yanlış bir tanımlama olmayacaktır. Oyunculuğa başlayıp kısa sürede yaz sezonunun en çok tercih edilen kadın başrolü olduktan sonra da, bu yönü biraz geride kaldı. Ancak çok nadir de olsa, rol aldığı projelerde dansçılık kariyerini göstermeye devam ediyor. Özdemir sanattaki bu yeteneğinin yanında, moda alanında da oldukça ilgi görüyor. Giydiği kıyafetleri, takıları ve stiliyle bir ikon olmayı başarmış durumda. Google üzerinde sıkça aratılan stili, günlük kombin oluştururken sizler için faydalı olacaktır. Öyleyse Demet Özdemir’in tarzına daha yakından bakalım:

DEMET ÖZDEMİR GİYİM TARZI

Dansçı olmasından dolayı spor kıyafetleri sıkça tercih eden Özdemir, siyah renkle bir ton sür ton oluşturup spor ayakkabı da renkliliğe gitmeyi tercih etmiş.

İşlemeli ve baskılı t-shirt ya da bluzları takı yerine parçanın üzerindeki işlemelerin renginde bir saat aksesuarı kullanılabilir.

Parçanızın baskısında işleme kullanmıyorsanız, küpe veya bilekliklerinizle kombininizi destekleyebilirsiniz.

Kot her sezonun en favori parçasıdır. Uçuş uçuş bir elbiseyi, kot bir ceket veya gömlekle birleştirebilirsiniz. Bileklik veya kolye ile doğal bir tarz oluşturmuş olursunuz.

Aynı şekilde kemerle destekleyeceğiniz bir jean pantolon veya İspanyol paça bir pantolonu, kot gömlekle birleştirebilirsiniz. Gömlekler içeriye…

Ve son olarak… Kış sezonunda -elbetteki gerçek olmamasına önem vererek- kürk giyinip bu parçayı bir eşofman stiliyle birleştirebilirsiniz. Kışın t-shirt giyinmez demeyin; eğer Demet Özdemir stilini kullanırsanız, giymeniz gayet normal.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos