728 x 90

Dönemin en şık kazak etek kombineri

Dönemin en şık kazak etek kombineri

Havaların iyiden iyiye serinlemeye başladığı şu dönemde genç hanımların tercih edebileceği en uygun kombin kazak etek ikilisi oluyor. Uzun ve …

Havaların iyiden iyiye serinlemeye başladığı şu dönemde genç hanımların tercih edebileceği en uygun kombin kazak etek ikilisi oluyor. Uzun ve yakası geniş kazaklar; pileli, fırfır ya da ekoseli eteklerle şık bir görüntü oluşturuyor. Bu kazakları; el çantaları, büyük kolye veya güneş gözlükleriyle tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı konusunda ise spor ayakkabı ve kısa bilekten kesim botlar tercihiniz olabilir. Sezonun en şık kazak etek kombinleri yasemin.com’da.

Gündelik hayatta, ofis saatlerinde, davetlerde, arkadaş buluşmalarında… Sezonun en şık kombini artık; etek kazak kombinleri. Bulunduğunuz ortamda iddianızı sağlamak, hem şık hem de spor, rahat bir görüntü sağlamak için etek kazak kombinleri en doğru tercih oluyor. Spor ayakkabı ve bilekten kesim botlarla, üstte deri ve kot ceketlerle birlikte el veya sırt çantalarıyla uyumlu bir birleşim gösteren bu kombinler, tesettür giyimde de tesettür giyim dışında da oldukça trend. Sizi olduğunuzdan daha zarif gösteren bu parçaları, hem sonbahar hem de sadece 2 hafta sonra girmeye başlayacağımız kış sezonu için daima ilk seçiminiz olarak belirlemelisiniz.

ETEK KAZAK KOMBİNLERİ 2019

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos