728 x 90

Dönemin en şık siyah tayt kombin teklifleri

Dönemin en şık siyah tayt kombin teklifleri

Kombinlemesi en kolay ve en rahat parçalardan olan taytlar için ilkbahar sezonunda birbirinden şık kombin önerileri bulunuyor. Hem rahat hem de …

Kombinlemesi en kolay ve en rahat parçalardan olan taytlar için ilkbahar sezonunda birbirinden şık kombin önerileri bulunuyor. Hem rahat hem de dikkat çekici bir siyah tayt kombini oluşturmak için yapmanız gerekenleri ve sezonun en şık siyah tayt kombin önerilerini sizler için derledik.

Taytlar, alt giyim kombinlerinin en basit parçalarından biri olarak kabul edilir. Kış ve sonbahar sezonunda kazak, gömlek gibi uzun parçalarla kombin edilirken ilkbahar ve yaz sezonunda kış ve sonbahar sezonuna oranına daha da zorlanılabiliyor. Peki içerisinde bulunduğumuz ilkbahar sezonu ve yaklaşmakta olan yaz sezonu için nasıl siyah tayt kombinleri oluşturulabilir? Sizler için birbirinden şık tayt kombini önerilerine ve kombin yaparken dikkat edilmesi gerekenlere yer verdik.

TAYT KOMBİNLERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tayt kombini yaparken, bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri; size hareket kolaylığı sağlayacak ve hava geçişini sağlayan parçaları seçmeniz olacaktır. Bu nedenle %100 pamuklu parçaları tercih etmeniz doğru olmayacaktır. Çünkü parçalarda vücut sıcaklığını da sabit tutamazsınız.

Bu nedenle seçeceğiniz en doğru tayt modeli lycra, naylon karışımlı ve spandex kumaş türünden yapılmış taytlar olacaktır. Bu parçaların aynı zamanda kırışma gibi bir özelliği de bulunmamaktadır.

Günlük kombinler için en ideal tayt model boyu 3/4 boy ve tam boy modellerdir. Tam boy taytlarda paça boyu, ayak bilek kesimine denk gelir. Kombin oluştururken, tunik parçalarla oldukça şık durur.

3/4 boy tayt modeli ise baldır kasında biter. Özellikle ilkbahar ve yaz sezonu için ideal olan bu model; t-shirt, sweatshirt ve crop top parçalarla yakışır. 

TAYTLARLA KOMBİN ÖNERİLERİ

 

 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos