728 x 90

Dönemin şık ağabeye bluz modelleri

Dönemin şık ağabeye bluz modelleri

Hem gündelik hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla giyebileceğiniz abiye bluzlar, 2019 yaz sezonunun en trend modelleri arasında yer alıyor …

Hem gündelik hayatta hem de özel günlerde rahatlıkla giyebileceğiniz abiye bluzlar, 2019 yaz sezonunun en trend modelleri arasında yer alıyor. Ünlü markaların kataloglarında yer alan abiye bluz modelleri, tüm canlılığı ve farklılığıyla karşımıza çıkıyor. Sezonun en şık abiye bluz modası ile ilgili tüm detaylar haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

Yaz deyince illa t-shirt mü giyeceğiz ikileminde kalıyor ve özel günleriniz hem de gündelik anlarınız için sade ve hareketli bluz modelleri tercih ediyor olabilirsiniz. Bu bluzlar ile aynı zamanda abiye bir görünüm de elde etmeniz mümkün olacaktır. Rahat ve havalı bir görüntü sunan abiye bluz modeller, etek ve pantolon kombinlerinin bir numaralı parçası. Sandalet ya da ince topuklu bir ayakkabıyla kombinleyebileceğiniz bu modeller, farklı form ve kesimlerde alıcısını bekliyor. Sizler için özel ve günlük anlarınıza şıklık katacak ‘abiye bluz’ modellerini derledik. İşte sezonun en şık abiye bluz modelleri!

SEZONUN TREND ABİYE BLUZ MODELLERİ

KOTON – BLUZ: 39 / 70 TL

Pembe, mavi ve beyaz renklerin oldukça fazla tercih edildiği bluz modellerinde, askılı kesim parçalar ön planda.

KOTON – BLUZ: 46 / 52 TL

Koyu renkler için en çok tercih edilense siyah renkler oluyor. Yaz sezonunda siyah renk olur mu demeyin? Trendyol’un sezon abiye modellerinde siyah renk oldukça ön planda.

TRENDYOL – BLUZ: 35.50 / 50 / 60 TL

TRENDYOL – BLUZ: 40 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos