728 x 90

Doya Doya Moda Betül Böçkün kimdir ve kaç yaşındadır? Betül Böçkün’ün oğlu Emir’in kıssası

Doya Doya Moda Betül Böçkün kimdir ve kaç yaşındadır? Betül Böçkün’ün oğlu Emir’in kıssası

Sevilen moda programı Doya Doya Moda’ya Betül Böçkün isimli bir yarışmacı katıldı. Ekranın en çok izlenen yarışma programlarından Doya Doya Moda …

Sevilen moda programı Doya Doya Moda’ya Betül Böçkün isimli bir yarışmacı katıldı. Ekranın en çok izlenen yarışma programlarından Doya Doya Moda programına katılan Betül Böçkün kimdir? Betül kaç yaşında, nereli? Betül Böçkün’ün oğlu Emir’in hikayesi… Sorularının cevabı bugünkü yazımızda.

Hafta içi her gün TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda adlı yarışma programda 42 beden üzeri ölçülere sahip olan 8 kadın yarışmacı, en yüksek puanı alıp altın kolyenin sahibi olabilmek için 5 gün boyunca kıyasıya mücadelenin içerisine giriyor. Programda yer alan yarışmacılar da oldukça merak ediliyor. Bu isimlerden birisi de Betül Böçkün. Doya Doya Moda Betül kimdir, kaç yaşında? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 

DOYA DOYA MODA BETÜL KİMDİR?

Doya Doya Moda programı yarışmacısı Betül Böçkün, aslen Bingöllü’dür. Anne ve babası ayrı olan Böçkün, annesiyle hiç görüşmüyor. Böçkün’ün vefat eden 3 yaşında da bir çocuğu bulunuyor. Kuaförlük mesleği ile uğraşıyor.

DOYA DOYA MODA BETÜL KAÇ YAŞINDA?

Doya Doya Moda programı yarışmacısı Betül Böçkün, 1996 doğumlu 24 yaşındadır.

DOYA DOYA MODA BETÜL KAÇ KİLO?

Doya Doya Moda programı yarışmacısı Betül Böçkün, 90 kilodur ve 1.74 boyundadır.

DOYA DOYA MODA BETÜL’ÜN OĞLU EMİR’İN HÜZÜNLÜ HİKAYESİ

Anne ve babası birbirinden ayrı olan Betül Böçkün, annesiyle görüşmediğini dile getirdi. Ebeveynlerinin ayrılığından sonra annesinden hiçbir şekilde haber alamadığını söyleyen Böçkün, kendisine halalarının bakıp annelik ettiğini söyledi.

Biri kız, diğeri erkek olmak üzere 2 kardeşi olduğunu söyleyen Böçkün, annesine ulaşabilmek için henüz 17 yaşındayken bilinmeyen numaralar üzerinden ona ulaşmaya çalıştığını da itiraf etti. 

Evlendikten sonra ancak annesinin kendisiyle görüşmeye başladığını söyleyen Böçkün, 3 yaşındaki oğlu Emir’in vefat ettiğini de açıklayarak stüdyodakileri gözyaşlarına boğdu.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos