728 x 90

Duvak seçerken nelere dikkat edilir?

Duvak seçerken nelere dikkat edilir?

Duvak alırken bilinmesi gereken ufak detaylar bulunur. Duvak seçerken nelere dikkat edilmelidir? Bir duvakta olması gereken özellikler nelerdir …

Duvak alırken bilinmesi gereken ufak detaylar bulunur. Duvak seçerken nelere dikkat edilmelidir? Bir duvakta olması gereken özellikler nelerdir? 2020 duvak modelleri nasıldır? İşte gelinliklerin en gözde parçası duvaklar hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Düğün alışverişi sırasında gelinlik kadar duvak seçimi de oldukça önemlidir. Duvak alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, gelinliğin duvakla uyumlu olup olmamasıdır. Duvaklar, gelinliğin stiline ve boyuna uygun olarak tasarlanabilir. Duvak modelleri arasında, küpür danteller ve tül detaylar dikkati çekiyor. Duvaklar, bir gelinliği olduğundan daha çekici tutar. Bunu sağlayan da ufak ince detaylardır. Bu ince detaylar kısaca değinirsek; gelinliğinizin tonuyla aynı bir duvak rengi tercih etmelisiniz. Beyaz ise beyaz, kırık beyaz ise kırık beyaz. Aynı şekilde gelinliğiniz satense duvak saten, dantel ise dantel desenli olsun. Böylelikle şık bir birliktelik yakalamış olursunuz. Boyunu ayarlarken gelinliğinizi baz alın. Model kısaysa kısa, uzun ve kabarık modeller için de uzun olmalıdır. 

DUVAK MODELLERİ 2020

 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos