728 x 90

Gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli? 2020 gelinlik modelleri

Gelinlik alırken nelere dikkat edilmeli? 2020 gelinlik modelleri

Yeni sezonda düğün hazırlığı döneminde olan genç hanımların en büyük derdi, doğru gelinliği seçmektir. Bir gelinliğin her anlamda doğru olduğunu …

Yeni sezonda düğün hazırlığı döneminde olan genç hanımların en büyük derdi, doğru gelinliği seçmektir. Bir gelinliğin her anlamda doğru olduğunu ise ancak kurallarına uygunluğuyla anlarsınız. Peki bir gelinlik alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 2020 sezonunda nasıl gelinlik modelleri yer alıyor? Gelinlik modasıyla ilgili tüm bilinmesi gereken detaylar, sadece yasemin.com’da!

Evlilik hazırlığında olan her genç kadının en büyük hayali, güzel bir gelin olabilmektir. Nitekim bunun da ilk yolu, iyi bir gelinlik seçiminden geçer. Peki doğru bir gelinlik seçimi tam olarak nasıl olmalıdır? Bir gelinlik seçerken nelere dikkat edilmelidir? 2020 modasında nasıl gelinlikler moda? Gelinlik seçerken karşımıza çıkan vücut tipi seçenekleri nasıldır? Tesettür gelinlik modası nasıldır? Gelinlik alırken dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntıları, sizler için bir araya getirdik. İçeriğimiz içerisinde 2020 gelinlik modasına yönelik tüm detaylara yer verdik. İşte gelinlik modasıyla ilgili tüm bilinmesi gerekenler:

TESETTÜR GELİNLİK SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Tesettür gelinlik modellerinde öne çıkan pelerin model gelinlikler oluyor. Son yılların en çok tercih edilen parçalarından olan bu gelinlik modeli, yapısı itibariyle ön kısmı uzun, perdesi ise tül kumaşla tasarlanmış bir parça olarak dikkat çekiyor. Böyle bir gelinliği seçerken dikkat etmeniz gereken tül boyutudur. Eğer tülün boyu kısaysa, A kesim bir gelinlik modeli kullanın.

Vücudunuzu sarıp sizi olduğunuzdan daha şık gösteren bir gelinlik modeli istiyorsanız, tesettür balık model tercih edin.

GELİNLİK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bir gelinlik alırken önem verilmesi gereken ilk nokta vücut tipidir. Toplamda 4 vücut tipi bulunur. Bunlar sırasıyla şöyledir:

– Kum saati: İnce belli bir kadınsanız, size en uygun olan gelinlik modeli kum saati modelidir.

– Armut: Kalça kısmınız, vücut tipinizin üst kısmına göre daha genişse, armut tipi model tercih etmelisiniz. Aynı şekilde A kesim modeller de çok yakışacaktır.

– Elma: Kalın bel ve düz bir kalçaya sahipseniz, tercihiniz elma modeller olsun.

– Dikdörtgen: Geniş omuz ve dikdörtgen vücut tipinde ise dikdörtgen modeller uygun olanlardır.

Gelinlik alırken önem vermeniz gereken diğer noktalar ise sırasıyla şöyledir:

– Gelinliğinizi düğün mekanına göre seçin.

– Gelinlik kumaşını mevsime göre tercih edin.

– Gelinliğin damatlıkla uyumlu olmasına önem gösterin.

2020 GELİNLİK MODELLERİ

OLEG CASSINI

OLEG CASSINI

OLEG CASSINI

OLEG CASSINI

OLEG CASSINI

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos