728 x 90

Hande Erçel stiliyle günlük kombin oluşturmanın yolları

Hande Erçel stiliyle günlük kombin oluşturmanın yolları

Şimdilerde Sen Çal Kapımı adlı yaz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hande Erçel, Instagram hesabında paylaştığı kombinlerle dikkat çekiyor. Peki …

Şimdilerde Sen Çal Kapımı adlı yaz dizisinde rol alan ünlü oyuncu Hande Erçel, Instagram hesabında paylaştığı kombinlerle dikkat çekiyor. Peki Erçel kendisine nasıl bir tarz oluşturuyor ve hangi markaları tercih ediyor? İşleri ve tarzıyla hep konuşulan isimler arasında yer alan Hande Erçel tarzıyla sizler için bir günlük kombin önerileri içeriği oluşturduk. İşte Hande Erçel’in günlük tarzı.

Sen Çal Kapımı dizisinde canlandırdığı Eda Yıldız karakteriyle son dönemin en merak edilen isimlerinden olan Hande Erçel, oyunculuğu kadar stiliyle de ilgi topluyor. Sosyal medyada ve bulunduğu ortamlarda tarzını yansıtmayı başaran Hande Erçel, gündelik yaşamda dolabınızda daima bulabileceğiniz parçalardan kendi giyim kimliğini oluşturuyor. Peki Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Hande Erçel, kombin oluştururken hangi parçaları kullanmayı tercih ediyor? Hande Erçel’in stilinden yola çıkarak oluşturduğumuz günlük kombin önerilerine bakın.

27 yaşında olan Erçel şöhreti, bir yaz dizisi olan Güneşin Kızları ile elde etmişti. Erçel burada Selin karakterini canlandırmıştı.

Bu sezonun trendleri arasında crop top parçalar yer alıyor. Erçel de crop top modasına uymayı tercih ediyor. Ton sür ton tercih eden ve hem üst hem de altta aynı tonu kullanan Erçel’in kıyafetleri Noctume markasına ait.

KALIN ASKILI CROP TOP: 

329 TL

PAÇASI MANŞETLİ PANTOLON: 349 TL

 

 

 

  Kıyafetlerinde dikkat çekici tonları tercih eden Erçel, bu modellerde de Nocturne’yi değerlendiriyor. Elbise, balon kol sevenler için ideal bir parça.

BALON KOL MİNİ ELBİSE:

479 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020 yaz sezonunda geometrik desenler, trendler arasında yer alıyor. 

Fotoğrafta olabileceği en sade haliyle görünen oyuncu, yaz sezonunun trend koyu renklerinden biri olan kahverengiyi kombinlerinde kullanmayı ihmal etmiyor. Erçel, gömleği üzerinde de uzun çizgilerle geometrik desen detaylarına yer veriyor. Bu sezonun koyu renkleri arasında kahverengi ile birlikte siyah da yer alıyor. Açık tonlardaysa beyaz renk ön planda. Erçel kombininde hem kahverengi hem de beyaz rengin gücünden yararlanmayı tercih etmiş.

 

 

Püsküllü modelleri tercih eden Erçel, bu ceketlerini şort, kapri ve askılı bluzlarla birleştirmeyi tercih ediyor. Aksesuar olarak da kasket şapkaları kullanıyor. Erçel’in ceketinin markası Paltoi.  Bu tarz modelleri yalnızca esintili yaz akşamları için değil, sonbahar ve kış akşamları da tercih edilebilir.

 

 

Bu sezonun bir diğer trendiyse çiçek desenler. Erçel, siyah tül üzerine eklenmiş çiçek desenli üst parçasını renkli bir badiyle kombinlemeyi tercih etmiş. Alt giyimdeyse siyah jean bir pantolon tercih etmiş.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos