728 x 90

H&M Nisan ayı en çok satan ürünler! H&M ilkbahar koleksiyonu

H&M Nisan ayı en çok satan ürünler! H&M ilkbahar koleksiyonu

Koronavirüs nedeniyle internet alışverişlerinin arttığı bu dönemde, dünyaca ünlü giyim firmalarından H&M’de, Nisan ayı için ilkbahar sezonuyla …

Koronavirüs nedeniyle internet alışverişlerinin arttığı bu dönemde, dünyaca ünlü giyim firmalarından H&M’de, Nisan ayı için ilkbahar sezonuyla birlikte yaz sezonuna yönelik alışverişlerde de artış görülmeye başlandı. Peki dönemin en çok tercih edilen ürünleri hangileri ve fiyatları ne kadar? İşte H&M’nin Nisan ayı döneminde internet alışverişinde en çok tercih edilen/satılan ürünleri.

Koronavirüs nedeniyle markalar, mağazalarını kapatma kararı aldılar. Bu noktada alışveriş tutkunları, internet alışverişine yöneldi. İlkbahar ve yaz sezonu kreasyonlarını kullanıcılarıyla paylaşan markalardan biri olan H&M, web sitesi üzerinden en çok satılan ürünlerine yer verdi. Dünyanın en çok tercih edilen modellerine sahip olma özelliğine sahip olan H&M, hem sezon hem de sezon dışı ürünlerini, uygun fiyatlarla kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Uygun fiyatlı alışverişten yararlanırken, doğru ve en çok tercih edilen modelleri bilmek önemli. H&M 2020 ilkbahar ve yaz sezonu kreasyonunda, geniş kapsamlı bir model ve fiyat bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada markanın en çok tercih edilen modellerinden yola çıkarak, bir H&M alışveriş rehberi oluşturduk. İşte satın alabileceğiniz en favori H&M ürünleri:

H&M İNTERNET ALIŞVERİŞİNDE ÇOK SATANLAR

H&M – MODAL KARIŞIMLI JARSE ELBİSE: 70 TL

H&M – UZUN T-SHİRT: 40 TL

H&M – OMUZ ÇANTASI: 129 TL

H&M – T-SHİRT: 30 TL

H&M+ – JARSE ELBİSE: 90 TL

H&M – SLİM MOM HİGH ANKLE JEANS: 149 TL

H&M – JARSE T-SHİRT: 30 TL

H&M – SHOPPER ÇANTA: 80 TL

H&M – KABARIK KOLLU ÜST: 60 TL

H&M – KOT CEKET: 159 TL

H&M – ESPADRİL: 60 TL

H&M – SUNİ DERİ MOTOSİKLETÇİ CEKETİ: 249 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos