728 x 90

İşte WhatsApp’ın Çok Beklenen Özelliği!

İşte WhatsApp’ın Çok Beklenen Özelliği!

WhatsApp, nihayet çok beklenen özelliğe kavuşuyor. Artık WhatsApp durumlarda sesli mesaj paylaşmak mümkün olabiliyor. Böylece toplu mesaj göndermek zorunda kalınmayacak olması büyük dikkat çekiyor. Durumlar özelliği, ilk olarak WhatsApp’a 2017 yılında gelmişti ve o günden bu yana bu özellik, yeni yetenekler kazanmaya devam ediyor. Whatsapp durumlar, Instagram hikayelerine benzer bir biçimde çalışıyor. Artık bu özelliğin,

WhatsApp, nihayet çok beklenen özelliğe kavuşuyor. Artık WhatsApp durumlarda sesli mesaj paylaşmak mümkün olabiliyor. Böylece toplu mesaj göndermek zorunda kalınmayacak olması büyük dikkat çekiyor. Durumlar özelliği, ilk olarak WhatsApp’a 2017 yılında gelmişti ve o günden bu yana bu özellik, yeni yetenekler kazanmaya devam ediyor. Whatsapp durumlar, Instagram hikayelerine benzer bir biçimde çalışıyor.

Artık bu özelliğin, güncellemeyle daha kullanışlı olacağı bekleniyor. Bu oldukça popüler olan mesajlaşma uygulaması, artık  durumlar özelliğinden sesli mesaj gönderilmesine izin veriyor. WhatsApp durumlar özelliği için bu sesli mesaj yeteneği, Android için WhatsApp Beta‘nın son sürümünde test edilmeye başlanıyor. Fakat henüz beta test kullanıcıları için bile yayınlanmayan bu özellik için yayımlanan son rapor, yakında rehberdeki kişilerin dinlemesi için duruma sesli mesaj yükleyebileceğini gösteriyor.

WhatsApp Durumlarda Sesli Mesaj Yükleme

WhatsApp’ta toplu mesaj atmak yerine denenebilecek bir özellik ortaya çıkıyor. Bu özellik, WABetaInfo tarafından hazırlanan son raporda açıklanıyor. Halihazırda WhatsApp’ın durumlar özelliğinde video, fotoğraf veya metin paylaşılabiliyor. Ancak artık bu son yenilik ile sesli mesajlar da yayınlamak mümkün oluyor.

WhatsApp kişisel sohbetlerin yanında hem de iş, aile ve arkadaş grupları arasında popüler tercih özelliğini koruyor. Bu yüzden herkese mesaj göndermek yerine duruma sesli bir mesaj bırakılması, toplu iletişim kurmayı daha kolay hale getirebiliyor.

WhatsApp Durum Özelliği, İlk Duyurulduğundan Beri Çok Yenilik Aldı

Yayınlandıktan sonra 24 saat içinde kaybolan durum paylaşımları, WhatsApp kullanıcıları açısından toplu olarak iletişimde büyük kolaylık sağlıyor. İlk duyurulduğundan beri çok yenilik alan Whatsapp durumlarda yeni sesli mesaj yeteneğinin ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor. Bu popüler olan mesajlaşma uygulaması, her geçen gün yeni özellikler almaya son sürat devam ediyor. En son olarak WhatsApp, Yeni mesaj tepkilerini sunuyor.

Geçen hafta dağıtılmaya başlanan bu özellik, kullanıcıların mesaja istediği emoji ile tepki vermesine olanak tanıyor. WhatsApp kişisel sohbetlerin aile, iş ve arkadaş grupları arasında popüler olarak tercih ediliyor. Bu nedenle, herkese mesaj göndermek yerine duruma sesli bir mesaj bırakmanın, toplu iletişim kurulmasını daha kolay hale getirebileceği düşünülüyor.

WhatsApp’ta Sesli Durum Mesajı ile Birlikte Kullanıcıların Heyecanla Beklediği Çoklu Cihaz Desteği de Geliyor

Popüler WhatsApp, kullanıcıların heyecanla ve sabırsızlıkla beklediği yeni özellik üzerinde çalışıyor. Alınan bilgilere göre WhatsApp, birden fazla akıllı telefonda aynı numaranın kullanılmasına imkân tanıyor. Yeni özelliği yakında duyuracak olan WhatsApp’ta şu an kullanıcılar, aynı numarayı birden fazla cihazda kullanamıyor. WABeta info tarafından verilen bilgilere göre WhatsApp, kısa bir süre sonra kullanıcıların 2 farklı telefonda aynı numarayı kullanmasına izin veriyor.

Whatsapp Mesajları Yeni Cihaza Aktarılabiliyor

Uzun süredir kullanıcılarına birden fazla akıllı telefonda aynı numarayı kullanma imkânı sunan Telegram gibi milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan WhatsApp da, çok yakında birden fazla cihaz desteğine kavuşuyor. Android WhatsApp uygulamasında ortaya çıkarılan bu özellik sayesinde, sohbet geçmişi, eklenen yeni cihaza direkt aktarma imkânı sunuyor. Oraya atılan iddiaya göre mevcut mesajlar ve medya dosyaları birkaç dakika içerisinde yeni telefona kopyalanabiliyor.

Whatsapp İşletmelere Yönelik Çalışmalarını da Hızlandırıyor

Analistlerin tahminlerine göre Telegram’ın sahip olduğu premium özelliği, pek yakında WhatsApp’ta da test edilecek gibi görünüyor. Whatsapp elbette, dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması ve bu uygulama, işletmeler için de çalışmalarını vakit kaybetmeden hızlandırıyor. Şirketler, işletme hesaplarının kullanıcı etkileşimini artırmasını istiyor. Bunun için özel link özelliği test ediliyor.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos