728 x 90

Jean kombinlerle farklı üsluplar oluşturmanın yolları

Jean kombinlerle farklı üsluplar oluşturmanın yolları

Alt giyimde en rahat kombin oluşturulabilen parçalar arasında yer alan jean kombinler için, yaz sezonunda uygulanabilecek farklı kombinler …

Alt giyimde en rahat kombin oluşturulabilen parçalar arasında yer alan jean kombinler için, yaz sezonunda uygulanabilecek farklı kombinler bulunur. Peki jean pantolonlar en iyi hangi üst giyim giyim parçalarıyla kombin edilebilir? İşte jean kombinlerle farklı tarzlar oluşturmanın yolları.

Yaz sezonu için çoğunlukla jean bir pantolon ve salaş bir t-shirt tercih edilir. Ancak farklı yaklaşımlar üzerinden gidilerek, yaz sezonunun trend parçalarından olan jeanlerle değişik bir stil oluşturulabilir. Bu stili oluştururken sadece jean pantolon gibi spor tarzda bir üst parçası tercih etmeniz gerekmez. Tamamen zıt bir tarz grubuna ait bir modelle de istenilen şıklık sağlanabilir. Örneğin; beyaz salaş bir t-shirt üzerine deri bir ceket, sert ve kimlik sahibi bir duruş ortaya çıkarabilir. Ya da daha klasik bir tarz oluşturulmak isteniyorsa, blazer ceketlerinden klasik şıklığından yararlanılabilir. Sizler için, jeanlerinizle oluşturabileceğiniz farklı kombin önerilerini derledik: 

JEANLERLE UYGULANABİLECEK FARKLI KOMBİNLER

DERİ CEKET&JEAN KOMBİNİ

Deri ceketler, 2020 ilkbaharında en çok tercih edilenler arasındaki yerini aldı. Her ne kadar sosyal izolasyon nedeniyle sokağa sıkça çıkılamasa da, bu sezon için baharın trednlerinin yaza da taşınacağını söylemek mümkün olacaktır.

Bu nedenle, özellikle 90’ların stilini yansıtan deri ceketler de yaz sezonunda jean pantolon kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Deri ceketlerle aynı zamanda blazer ceketin sahip olduğu klasik şıklık da oluşturulabilir.

DENİM&JEAN KOMBİN

İkili denim parçalar, geçtiğimiz sezondan bu yana hem ilkbahar hem de yaz modasının trendleri arasında yer alıyor. Baskılı bir t-shirt, düz renk bir bluz ile jean pantolonlar birleştirilerek rahat bir şıklık yakalanabilir. Hareketlilik de hem baskı modelli t-shirtler hem de kemer aksesuarıyla sağlanabilir.

TÜVİT CEKET&JEAN KOMBİN

Kişiyi olduğundan daha farklı bir havaya sokma gücüne sahip olan tüvit ceketler, yaz sezonu için mavi renkteki kot jeanlerle ayrı bir uyum yakalıyor. Bu sezonun kombin trendleri arasında ceketler yer alıyor. Eğer blazer ve deri ceketten uzak bir stil oluşturmak isteniyorsa, aksesuarların da yardımıyla tüvit ceketler doğru bir tercih olacaktır.

BLAZER CEKET&JEAN KOMBİN

Daha klasik bir kombin oluşturmak isteyenler için en doğru tercih, blazer ceketler olacaktır. Klasik bir mavi denim jean pantolon ile yaz ayları için hem spor hem de klasik bir haftasonu şıklığı oluşturulabilir. 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos