728 x 90

Kapitone kumaş nedir? 2020 kapitone elbise modelleri

Kapitone kumaş nedir? 2020 kapitone elbise modelleri

Kapitone kumaş, 2020 moda trendleri arasında baş gösteriyor. Elbise modellerinin üretiminde tercih edilen kapitone kumaş ile ilgili olarak bazı …

Kapitone kumaş, 2020 moda trendleri arasında baş gösteriyor. Elbise modellerinin üretiminde tercih edilen kapitone kumaş ile ilgili olarak bazı merak edilen bilgiler bulunuyor. Bunlardan ilk kapitone kumaşın ne olduğu bir diğeriyse nerelerde kullanıldığıdır. İçeriğimizde hem bu soruların yanıtına hem de sezonun kapitone elbise modellerine yer verdik.

2020 moda sezonunda birbirinden farklı stiller ön plana çıkıyor. Kumaşın altına elyaf ve tela gibi bir dolgu malzemesinin yerleştirilmesi ve ardından değişik şekil ve desenlerin işlenmesi sonucu oluşan kapitone, bunlardan biridir. Kullanım alanı oldukça geniş olan kapitone, sezonun trendi elbiseler dışında mont, çanta, kaban ve ayakkabı ile dış kumaşlarda, iç astarlarda, pantolon ve yeleklerde kendisine yer bulur. Tabii bununla birlikte nevresim takımlarında, yorganlarında da sıkça tercih edilir.

KAPİTONE ELBİSE MODELLERİ

Kol kısımlarında karpuz modellerin yer aldığı kapitone elbiselerde etek kısımları balon şekilde tasarlanıyor. Renk olarak ise açık tonlar tercih ediliyor.

Bütün ve karpuz kol modeller dışında ikili takımlar da kapitone elbiseler için üretilen modeller arasında yer alıyor. 

Beyaz ve krem tonlar dışında sarı renk, canlı ton olarak kullanılan tek renk olarak dikkat çekiyor.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos