728 x 90

Karantina devrinde rahat hissettirecek dönemin t-shirt modelleri

Karantina devrinde rahat hissettirecek dönemin t-shirt modelleri

2020 ilkbahar modası takipçilerini, tüm canlılığı ve farklılığıyla karşılıyor. Sezonun en dikkat çeken parçasıysa kuşkusuz ki t-shirt modelleri …

2020 ilkbahar modası takipçilerini, tüm canlılığı ve farklılığıyla karşılıyor. Sezonun en dikkat çeken parçasıysa kuşkusuz ki t-shirt modelleri oluyor. Moda dünyasının büyük markaları modellerinde bu yıl, baskılı modelleri kullanmayı tercih ediyorlar. Peki sezonun t-shirt modelleri nasıl? Sosyal izolasyon için evde kaldığımız bugünlerde, t-shirtler ile nasıl bir ev kombini oluşturabilir? Sizler için derledik.

Koronavirüs döneminde sosyal izolasyon için hepimiz evlerdeyiz. Bu dönemde gündelik kombinler oluşturup kendimizi daha rahat hissettirebiliriz. İlkbahar sezonunda gündelik kombinlerin ilk tercihi, t-shirtler oluyor. Sezonun gözde parçalarından biri olan t-shirtler için 2020 ilkbahar modasında, baskılı modeller ön planda. İlkbaharın cıvıl cıvıl yansımalarını bulabileceğiniz t-shirt modelleriyle birbirinden şık gündelik kombinler oluşturabilmeniz mümkün. İçeriğimizde hem şık gündelik t-shirt kombinlerine hem de sezonun t-shirt modelleri ve fiyat aralıklarına yer verdik.

T-SHİRT İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ

H&M – BASKILI T-SHİRT:80 TL

H&M – SLİM MOM HİGH ANKLE JEANS: 149 TL

H&M – BASKILI BÜYÜK BEDEN T-SHİRT: 90 TL

H&M – SUPER SKİNNY JEANS: 100 TL

H&M – MOTİFLİ T-SHİRT: 60 TL

H&M – PULL ON PANTOLON: 159 TL

ZARA – BASKILI T-SHİRT: 40 TL

ZARA – SUNİ DERİ CHİNO PANTOLON: 200 TL

ZARA – BASKILI T-SHİRT: 40 TL

ZARA – JEANS ZW PREMİUM PETİT BLUE: 200 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos