728 x 90

Kolay eşarp ve şal bağlama formülleri

Kolay eşarp ve şal bağlama formülleri

Kullandığımız şal ve eşarp modellerinde birbirinden farklı tasarımlara ve bağlama modellerine yöneliriz. Peki özellikle yaz ayları için kolay …

Kullandığımız şal ve eşarp modellerinde birbirinden farklı tasarımlara ve bağlama modellerine yöneliriz. Peki özellikle yaz ayları için kolay eşarp ve şal bağlama yöntemleri nasıl olmalı? Sizler için eşarp ve şal bağlama noktasında kolaylık sağlayacak yöntemleri ve sezonun şal ve eşarp modellerinin fiyat aralıklarını derledik. Eşarp ve şal modasının tüm detayları haberimizde.

2020 sezonunda alt ve üst giyimde olduğu kadar eşarp ve şallar konusunda da farklı tasarım ve modellerle dikkat çekiyor. Bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte en çok dikkat çeken konuysa şal ve eşarpları nasıl bağlamalı sorusu oluyor. Daha rahat bir kullanım sağlamak ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için belirli yöntemleri kullanmanız gerekir. İçerik içerisinde kolay eşarp ve şal bağlama yöntemlerini, bununla birlikte 2020 sezonunun en trend şal, eşarp modellerini fiyatlarıyla birlikte derledik. Bu içerik sizlere aynı zamanda, eşarp ve şal modası adına güzel bir yol gösterici olacak. İşte birbirinden özel ve farklı eşarp ve şal bağlama stilleri!

KOLAY EŞARP VE ŞAL BAĞLAMA YÖNTEMLERİ

İlk önceliğiniz kumaş olsun. Seçeceğiniz kumaş, istediğiniz görüntüyü elde etmeniz adına doğru orantılıdır. Bu anlamda en zor olan kumaş türü, bilinmelidir ki ipek kumaş türüdür. Kattığı şıklık sebebiyle en çok tercih edilen bu kumaş türü, kullanması en zor modellerdendir. Rahat ve sabit durması oldukça zor olan ipek kumaşlar yerine, kalın ve pamuklu kumaşları tercih edin.

İkinci önceliğiniz ise bone olmalıdır. Şal ve eşarbınızın daha rahat durabilmesi için gerekli olan bu parça, sizler için büyük bir nimettir. Bir diğer önemli noktaysa iğne kullanımıdır. Eşarp ve şallarınızın üzerine kullanacağınız iğneler, kumaşınızın daha kullanışlı olmasını sağlar ve düşmesini engeller. 

ŞARP VE EŞARP MODELLERİ VE FİYATLARI

ARMİNE: 155 TL – 130 TL

ARMİNE: 35 TL – 60 TL

ARMİNE: 155 TL

VAKKO: 499 TL – 299 TL

VAKKO: 299 TL – 349 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos