728 x 90

Kolyeler nasıl kombinlenir? Kolye modelleri 2020

Kolyeler nasıl kombinlenir? Kolye modelleri 2020

Elbise, kazak ve gömleklerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayan tamamlayıcı konumundaki en bilinen parça kolyelerdir. Belirli figür ve …

Elbise, kazak ve gömleklerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayan tamamlayıcı konumundaki en bilinen parça kolyelerdir. Belirli figür ve tasarımlarda uzun, kısa, üçlü gibi boyutlarda üretilen kolyeler; aynı zamanda zincirli, ucuz, çoklu model seçenekleriyle 2020 sezonunda oldukça dikkat çekiyor. Sizler için sezonun en şık ve trend kolye modellerini derledik.

Aksesuar modasının en gözde parçalarından biri kolyelerdir. Zincir, gümüş, pırlanta, çoklu, uzun veya kısa… Birçok model seçeneğini içerisinde barındıran kolyeler; kazak, gömlek, elbise gibi parçalarla şık bir uyum yakalanmasını sağlar. 2020 kış sezonunda en çok dikkat çeken ise çoklu, zincir ve harfli kolye modeller oluyor. Koton, Trendyol, H&M ve Zara gibi markaların en şık modellerini, içeriğimiz içerisinde sizler için bir araya getirdik. Bu modeller, aynı zamanda özel günlerde sevdiklerinize hediye olabilecek şıklığı da sahip. Bununla birlikte kolye kombinlerken bilinmesi gereken noktalara da kısaca değindik:

KOLYELER NASIL KOMBİNLENİR?

Eğer balıkçı yaka bir üst tercih ediyorsanız, bu modeller için en uygun olan uzun kolyeler olacaktır. Bununla birlikte çoklu model kolyeler de, şık duracaktır. Eğer hakim yaka bir model tercih ettiyseniz, kapalı bir model olduğu için kısa boy modeller en uygunu olacaktır.

2020 KOLYE MODELLERİ

KOTON: 28 TL – 30 TL

ZARA: 200 TL

H&M: 65 TL – 80 TL

TRENDYOL: 83 TL – 100 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos