728 x 90

Marvel yeni dönem t shirt ve sweatshirt modelleri

Marvel yeni dönem t shirt ve sweatshirt modelleri

Marvel, hayatımıza girdiği ilk andan itibaren bizlere sunduğu karakterlerle renkli bir dünyaya merhaba dedirtiyor. Aksesuar olarak daima …

Marvel, hayatımıza girdiği ilk andan itibaren bizlere sunduğu karakterlerle renkli bir dünyaya merhaba dedirtiyor. Aksesuar olarak daima yanımızda tuttuğumuz Marvel karakterleri, t shirt ve sweatshirtlerimizin üzerinde de yer almaya başladı. Marvel tasarımlı parçalar, yeni sezonda en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Marvel hayranları bu içerikte buluşuyor. İşte sezonun Marvel t shirt ve sweatshirt modelleri.

Marvel, çizgi film ve sinema tarihinin en büyük ve unutulmaz karakter ve eserlerini karşımıza çıkardı ve çıkarmaya da devam ediyor. Artık neredeyse her biri ikonikleşmiş olan karakterler, hayran kitleleriyle sinema dünyasının en bilinen ve meşhur karakterleri arasında yer alıyor. Koton, Pull and Bear gibi markaların yeni sezon parçalarında sıkça gördüğümüz Marvel karakterleri, hem etek hem de sweatshirtler üzerinde oldukça şık duruyor. Üzerinden yıllar da geçse ilgisini ve hayranlarını asla kaybetmeyen Marvel, farklı bir stil belirlemek isteyen genç hanımlar için oldukça ilgi çekici. Haydi şimdi gelin bu parçalara, daha yakından bakalım:

MARVEL T SHİRT VE SWEATSHİRT MODELLERİ

MARVEL BASKILI T-SHİRT / HEPSİ BURADA: 42 TL

KOTON: 40 / 50 TL

PULL AND BEAR: 80 TL

ZEPLİNN: 45 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos