728 x 90

Mom jean kombinleri ve trendleri

Mom jean kombinleri ve trendleri

Anne pantolonları olarak da bilinen yüksek bel, bol paça pantolon modeller için çeşitli kombin önerileri mevcuttur. Peki mom jeanler …

Anne pantolonları olarak da bilinen yüksek bel, bol paça pantolon modeller için çeşitli kombin önerileri mevcuttur. Peki mom jeanler kombinlenirken dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir? Sizler için, mom jean kombinlerken tüm bilinmesi gerekenleri ve uygulanabilecek detayları modasıyla bir araya getirdik.

Mom jean günümüzün en çok tercih edilen pantolon modellerindendir. Her tonda ve boyda üretilen mom jean pantolonların en belirgin özellikleri, belden oturmalarıdır. Mom jeanler, ince topuklu ayakkabılarla kombinlenip daha ön plana çıkartılabilir. Bu da spor ayakkabıya nazaran pantolonunun duruşunu daha iyi yansıtılmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte önerilen bir diğer kombin, t-shirt, gömlek ve bluzleri şal, kolye ve bileklik gibi parçalarla tamamlayıp hareket kazandırılmasıdır. Günlük kombin oluştururken en çok tercih edilen pantolon modellerinden olan mom jeanler, kombinlenmesi en kolay parçalardan biridir. Bu parçalarla hem şık hem de sade bir tarz rahatlıkla oluşturulabilir. Diğer tüm kombin detayları için haberimize daha yakından bakabilirsiniz:

MOM JEAN KOMBİN VE TRENDLERİ

Mom jean; anne pantolon anlamına gelir. Yüksek bel ve bol paça özelliğine sahip olan bu pantolonlar, son 2 senedir en çok tercih edilen modellerden. Mom jean modeller, bir üst paragrafta da belirtilen öneride olduğu gibi, spor ayakkabılarla da kombinlenebilir. Ancak spor ayakkabılar ile yapılacak bir kombin, spor bir tarz oluşturur.

Günümüzde büyük ve geniş çantalardan ziyade minik çantaların daha ön planda olduğu ortada. Bu sebeple mom jean kombininde de bu tarz çantalar önerilenler arasındadır.

Renk konusunda çoğunlukla mavinin açık tonları ön planda olsa da koyu tonlar, ünlü markaların kataloglarında yer almaya çoktan başladı. Önerilen; bu renklerin açık tonlu aksesuarlarla kombinlenmesi.

MOM JEAN KOMBİNLERİ

Mom jeanler yaz sezonunda topuklu ayakkabılar ve terlikler oldukça şık ve iddialı bir görünüm oluşturulmasını sağlayacaktır. Bu parçalarla bir kombin oluştururken, paçaların kıvrımı tercih edilir.

Tüm dikkati tamamen bel gölgesine vermek için, kemer aksesuarından yararlanılabilir. Paçaları katlamamak isteniyorsa da convers veya tabanı yüksek bir spor ayakkabı tercih edilebilir.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos