728 x 90

Portakal kahve rengiyle günlük kombin teklifleri

Portakal kahve rengiyle günlük kombin teklifleri

Kış deyince akla ilk gelen meyvelerden olan portakal, modada da söz sahibi olmaya başladı. Turuncu rengin sıcaklığı, kahve rengin sahip olduğu …

Kış deyince akla ilk gelen meyvelerden olan portakal, modada da söz sahibi olmaya başladı. Turuncu rengin sıcaklığı, kahve rengin sahip olduğu sert ve nostaljik tonla uyumlu bir birliktelik oluşturuyor. Amaç; kahvenin sahip olduğu sert yapıyı kırıp ortaya daha canlı bir kombin stili çıkarmak. Peki ünlü markaların portakallı kahve parçalarından nasıl modeller var? Sizler için bir araya getirdik.

Portakal renginin sahip olduğu canlılık, kahve renginin nostaljik yönüyle birleşince ortaya portakallı kahve diye adlandırılan bir ton çıkıyor. Kahve ve portakal turuncusunun birleşiminden oluşan kombinler ya da tek başına oluşan bir karışım ton, 2020 kışının en ideal tarzının oluşturulmasına olanak tanıyor. Ceket, elbise, pantolon, bluz hatta aksesuarlar… 2020 kış sezonunu temsil eden tüm parçalar, portakallı kahve tonunun dinamik etkisinden nasibini alıyor. Öyleyse 2020’nin portakallı kahve modellerine yakından bakalım:

PORTAKALLI KAHVE MODELLERİ

TURUNCU KAHVE KOMBİNLERİ

KOTON: 60 TL – 119 TL

KOTON: 54 TL – 61 TL

KOTON: 60 TL – 90 TL

PULL AND BEAR: 70 TL – 80 TL

PULL AND BEAR: 30 TL – 50 TL

MANGO: 300 TL – 130 TL – 360 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos