728 x 90

Şal ve eşarplarda yeni soluk: Lanjeron 2020

Şal ve eşarplarda yeni soluk: Lanjeron 2020

2020 yılının ilk ayından tesettürlüler için oldukça seçici bir çeşitlilikle giriş yapan Lanjeron, şal ve eşarp markası geçtiğimiz gün Fuat Paşa …

2020 yılının ilk ayından tesettürlüler için oldukça seçici bir çeşitlilikle giriş yapan Lanjeron, şal ve eşarp markası geçtiğimiz gün Fuat Paşa Yalısında lansmanını gerçekleştirdi. Etkinliğe marka yöneticisi ve tasarımcılarının yanı sıra birçok ünlü fenomen de katıldı. Yerli ve milli bir üretim olan Lanjeron, kişiye özel tasarım vadederek sektöre Nar konseptiyle giriş yaptı.

Ayşenur Çıbuk Şahin’in yöneticisi olduğu Lanjeron markanın lansmanı Fuat Paşa Yalısında yapıldı. NAR konseptiyle ilk çıkışını yapan marka şal ve eşarplara yeni bir soluk kazandırdı. Zamansız zarafet yolculuğu ile sektöre giriş yapan Lanjeron’un en dikkat çeken yönü ise gelecek dönemlerde kişiye ve duruma özel konsept oluşturacak ürünler üretileceğidir. Aksesuar modasında farklı yansımaların ön plana çıktığı dönemde Lanjeron markası, kendine özgü stiliyle varlığını kısa sürede hissettirmeye başlıyor. 

WE TEKS AŞ’nin bir markası olan Lanjeron, şehir yaşamında kadın modası adına ürünleriyle en çok tercih edilenler arasında yer almak konusunda iddialı bir vizyonu beğenilere sunuyor. Hem yurt içi hem de yurt dışında mağazaları bulunan Lanjoren, aynı zamanda online platformlar üzerinden de satış imkanı var. Ürünleri arasında ipek eşarp, pamuk şal, fular, bandana ve saç bantları gibi modeller yer alıyor. Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen lansmana Modabutik.com yöneticisi Esra Söğüt ile Lanjeron Marka Yöneticisi Ayşenur Çıbuk Şahin’in ev sahipliği yaptı. Lansmana katılan isimler arasında, AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Esme Özbağ, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Helin Görgül, AK Parti İl Kadın Kolları ve KADEM üyeleri ile modanın önde gelen butiklerinin yöneticileri de katıldı. Yasemin.com muhabiri Müge Çakmak ve editörlerinden Busenur Çalık ile Fatimatüzzehra Maslak da lansmana katılarak Lanjeron hakkında merak edilenleri sizler için birinci ağızdan öğrendi:

Lansmana katılan fenomenler marka ve ürünleri hakkındaki düşüncelerini bu sözlerle açıkladı:

ESME ÖZBAĞ

Marka oldukça güzel vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun öncelikle… Benim en çok dikkatimi çeken ve hoşuma giden şey yerli ve milli olmasıdır. 

SAFİYE NUR ŞİMŞEK

Dolu dolu bir lansman oldu. Aile gibi olduk. İnşallah çok başarılı olur. Tasarımları iyi çünkü sektördeki eksik parçaları araştırarak ortaya çıkmışlar. Yeniden hayırlı olsun.

GÖNÜL KOLAT SUSAM

Lanjeron yeni bir marka olmasına rağmen sanki çok eskiymiş gibi bir algı veriyor. Vizyonu oldukça geniş bir marka olduğundan insanı çabuk çekiyor. Ürünlerindeki çeşitlilik muazzam güzel, hayırlı uğurlu olsun. 

ELİF KAÇMAZ ÖZCAN

Sektöre oldukça güzel bir giriş yaptı. Böyle bir soluk gerekiyordu. Çeşitliliği hoşuma gitti ve birçok kadın için olmazsa olmaz olacaktır. Konseptler ve koleksiyonları geleceğe ışık tutuyor. Yeniden hayırlı uğurlu olsun…

ESRA KEKÜLLİOĞLU

Oldukça başarılı buldum çünkü kendi kimlikleriyle çıkış yaptılar. Bu mükemmel bir detay oldu. Gelecek projelerine bile şimdiden heyecan duyuyorum. 

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos