728 x 90

Sarımsaklı maydanoz kürü zayıflatır mı? Şipşak zayıflatan maydanoz limon sarımsak kürü!

Sarımsaklı maydanoz kürü zayıflatır mı? Şipşak zayıflatan maydanoz limon sarımsak kürü!

Sağlık sorunlarına karşı oldukça etkili olan sarımsaklı maydanoz limon kürünün kilo verme konusunda da etkili olduğunu biliyor muydunuz …

Sağlık sorunlarına karşı oldukça etkili olan sarımsaklı maydanoz limon kürünün kilo verme konusunda da etkili olduğunu biliyor muydunuz? Maydanoz limon sarımsak kürü nasıl yapılır? Maydanoz limon sarımsak kürünün faydaları ve zararları neler? İşte 1 bardak su ile yapılan sarımsaklı maydanoz kürünün yapılışı ve uygulanışı…

Sağlıklı bir beslenme şekli ile fazlalık kilolardan arınmak istiyorsanız, her zayıflamak isteyen kadın gibi internette en hızlı ve sağlıklı zayıflatan formülleri araştırıyor olabilirsiniz. Doğal kür tarifleri ile fit bir bedene sahip olmak için gece uyumadan tüketebileceğiniz enfes bir sarımsaklı maydanoz kürü ile karşınızdayız! Vücuttaki ödemi atmaya ve yağ yakmaya yardımcı olan sarımsaklı maydanoz kürü ile kısa zamanda zayıflayabilirsiniz. Her gün 15 bardak su içerek yapılan bu kürü, düşük tansiyonlu hastaların ve hamilelerin uygulaması sağlıklı değildir. Doktor onayı alındığı takdirde düzenli olarak uygulayabileceğiniz sarımsaklı maydanoz kürü ile ilgili merak edilen tüm bilgilere sizler için yer vermeye çalıştık. Yağ yakıcı ve enerji depolayıcı bu muhteşem maydanoz limon sarımsak kürü ile etkili bir diyet kürü oluşturmak için öncelikle kendinizi buna şartlamalı ve muhakkak düzenli tüketim sağlamalısınız. Bir gün uygulayıp diğer gün bıraktığınızda sonuç alamayacağınız bu karışımda ek olarak düzenli egzersiz hareketlerine de devam etmelisiniz. Peki maydanoz limon ve sarımsağın zayıflatıcı etkisinden yararlanmak için ne mi yapmalısınız? İşte hızlı kilo verdiren maydanoz limon sarımsak kürü:

MAYDANOZ LİMON SARIMSAK KÜRÜ NASIL YAPILIR? KİLO VERDİREN MUCİZE!

MALZEMELER:

– 1 diş sarımsak

– Yarım limon suyu

– 5 dal maydanoz

YAPILIŞI:

Sarımsak ve taze maydanozu ince ince doğrayın ya da robotta çekin. Ardından parçalara ayırdığınız malzemeleri limon suyu ile karıştırın. Gece uyumadan önce karışımı uygulayıp içtikten sonra üzerine 1 bardak su içmeyi ihmal etmeyin.

9 gün devam etmeniz gereken sarımsak ve maydanoz kürünü 2 hafta geçtikten sonra ara verin. İstediğiniz kiloya ulaşınca kürü bırakabilirsiniz.

MAYDANOZ LİMON SARIMSAK KÜRÜNÜN FAYDALARI VE ZARARLARI

Hemen hemen çoğu diyet kürlerine baktığımızda birçoğunda yer alan maydanoz bitkisi güçlü C vitamini içeriği ile vücuda fayda sağlamaktadır. Daha çok ödem söktürücü özelliğiyle öne çıkan maydanoz, tek başlarına bile ilaç niteliğinde olan sarımsak ve limon ile bir araya geldiğinde muhteşem bir kür ile sağlığa ve diyete yardımcı oluyor.

Karaciğer yağlanmasına karşı güçlü bir ilaç olan maydanoz ile limon düzenli tüketildiğinde etkili bir temizlik sağlar.

Antioksidan bakımından faydalı olduğu bilinen maydanoz da bağırsak temizleyen limonla buluşunca idrar yollarındaki iltihaplanmanın önüne geçer.

Vücutta biriken zararlı maddeleri dışarı attığı için, cildin daha rahat nefes almasını sağlar ve zayıflamayı destekler.

MAYDANOZ LİMON SARIMSAK KÜRÜNÜ KİMLER YAPMAMALI?

-Tansiyon düşüklüğü problemi ile karşı karşıya olanlar için maydanoz sarımsak ve limon kürü tavsiye edilmez.

-Hamilelerin ve emzirme dönemindeki annelerin bu kürü uygulamaması gerekir. Bebeğin sağlığı olumsuz etkilenebilir…

-Özellikle de kronik rahatsızlığı olup kalp ilaçları kullanan kişilerin doktor onayı almadan uygulamaması gerekir.

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos