728 x 90

Siyah t-shirtler için kombin teklifleri

Siyah t-shirtler için kombin teklifleri

Yaz sezonunun en çok tercih edilen koyu renklerinden olan siyah, kombinlenmesi en zor renklerden biri olarak görülür. Ancak sanıldığı kadar zor …

Yaz sezonunun en çok tercih edilen koyu renklerinden olan siyah, kombinlenmesi en zor renklerden biri olarak görülür. Ancak sanıldığı kadar zor değildir. Peki siyah t-shirtler kombinlenirken hangi renkler tercih edilebilir? Siyah t-shirt kombinlerinde hangi parçalar tercih edilebilir? Detaylar haberimizde.

Siyah renk koyu bir ton olarak hem kış sezonunda hem de yaz sezonunda rahatlıkla kullanılabilen renklerdendir. Ancak siyah renk kombinlemek konusunda oldukça zorlanılır. Özellikle yaz sezonunda, siyah bir t-shirt giyinmeyi tercih eden kişiler, koyu bir renkle yaz sezonunda nasıl bir tarz oluşturacaklarını bilemedikleri için vazgeçme noktasına gelebilmektedirler. İçeriğimizde, yaz sezonunda uygulanabilecek siyah t-shirt kombin önerilerine, kullanılabilecek parçalara ve fiyatlarına yer verdik. Yaz kombinlerinde çoğunlukla şort ve etek tercih edilir ancak pantolon giyinmeyi sevenler için, yırtık jean pantolonlar da idealdir. Siyah renk t-shirtler, açık renklerle şık bir şekilde birleştirilebilir. Kullanılabilecek renkler arasında; mavi, pudra ve beyaz gibi tonlar yer alır.

SİYAH T-SHİRT KOMBİNLERİ

H&M / YUVARLAK YAKALI T-SHİRT: 40 TL

H&M / GABARDİN KARGO PANTOLON: 90 TL

H&M / T – SHİRT: 30 TL

H&M / WİDE HİGH ANKLE JEANS: 179 TL 

ZARA / BASİC T – SHİRT: 40 TL

ZARA / DÜĞMELİ MİDİ ETEK: 189 TL 

ZARA / SLOGANLI BÜZGÜLÜ T-SHİRT: 40 TL

ZARA / BAGGY JEAN: 190 TL

OXXO / YARIM BASİC T – SHİRT: 50 TL

OXXO / YÜKSEK BEL DENIM JEAN: 100 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos