728 x 90

Sweatshirtler nasıl kombinlenir? 2020 sweatshirt modelleri

Sweatshirtler nasıl kombinlenir? 2020 sweatshirt modelleri

Sweatshirt, spor giyim denince akla gelen ilk parçalardandır. Giyinen kişiye hem rahat hem de şık bir kombin görüntüsü sunuyor. Peki 2020 …

Sweatshirt, spor giyim denince akla gelen ilk parçalardandır. Giyinen kişiye hem rahat hem de şık bir kombin görüntüsü sunuyor. Peki 2020 sezonunda yer alan sweatshirt modelleri nasıl? Sweatshirtlerinizi en şık ve en rahat şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? Sweatshirtler için en uygun kombin örnekleri nelerdir? Sweatshirt modasıyla ilgili tüm detaylar haberimizde!

Sweathirtler, günlük kombinlerde sezonun en çok tercih edilen moda parçalarındandır. Farklı renk seçenekleri ve baskılı modelleriyle yer aldığı kombine canlılık katan bu parçalar için, hem spor hem de şık bir tarz oluşturulmasını sağlıyor demek mümkündür. Son dönemlerde oldukça sık karşımıza çıkan sweatshirtler için doğru şekilde bir kombin stili oluşturmak önemlidir. Peki sweatshirtler için en uygun kombin önerileri nelerdir? 2020 sweatshirt modelleri ve fiyatları nasıl? Sizler için sezonun sweatshirt modasına, tüm detaylarıyla yer verdik. 

SWEATSHİRT KOMBİN ÖNERİLERİ

Sezonun en trend parçası olan sweatshirtler çoğunlukla spor model olarak düşünülüp kombinlense de, her mevsim sezonunda rahatlıkla giyilebilen bot ve topuklu kısa çizmelerle oldukça uyumlu bir kombin oluşturulabilir.

Pantolon olarak yalnızca jeanlar değil eşofman tarzı modellerle de rahat ve şık bir tarz oluşturabilmeniz mümkündür.

Sweathirtlerinize üzerindeki baskı ve rengi dışında bir hareketlilik kazandırabilmek için aksesuarları iyi değerlendirmeniz gerekir. Minik bir kolye ve/veya bileklik, şık ve gözü yormayan bir hareketlilik kazanmanızı sağlayacaktır.

Aynı zamanda midi bir elbise üzerine baskılı bir sweatshirt giyerek, bilinenin dışında bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

SWEATSHİRT KOMBİN ÖNERİLERİ

ZARA – SWEATSHİRT: 100 TL

ZARA – MOM JEAN: 190 TL

ZARA – DERİ KEMER: 150 TL

ZARA – STREÇ BİLEKTE BOT: 370 TL

ZARA – MİNİ TOTE ÇANTA: 150 TL

ZARA – SWEATSHİRT: 130 TL

ZARA – MİDİ ELBİSE: 300 TL

ZARA – KARE BURUNLU YÜKSEK TOPUKLU AYAKKABI: 370 TL

ZARA – ÇAPRAZ ASKILI ÇANTA: 230 TL

H&M – SWEATSHİRT: 100 TL

H&M – STREÇ PANTOLON: 129 TL

NİNE WEST – TOPUKLU ÇİZME: 959 TL

H&M – SWEATSHİRT ELBİSE: 179 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos