728 x 90

Trend günlük kombin teklifleri 2020

Trend günlük kombin teklifleri 2020

Kar soğuğunun iliklere kadar hissedildiği bu dönemde, 2020 yılının trend stilleriyle kendinize yeni kombin tarzları oluşturabilirsiniz. Peki …

Kar soğuğunun iliklere kadar hissedildiği bu dönemde, 2020 yılının trend stilleriyle kendinize yeni kombin tarzları oluşturabilirsiniz. Peki 2020’nin trend stilleri neler? Hangi parçalar bu yıl gardrobunuzda bulunmalı? İşte 2020 trendleriyle oluşturabileceğiniz günlük kombin önerileri.

2020 sezonu için belirlenen modanın en trend parçaları, gardrobunuzda yer almaya başladı. Sizi sezona uygun bir şıklığa kavuşturacak olan bu trendler, gündelik yaşam içerisinde kolaylıkla kombin edilebilme rahatlığına sahip. Retro, spor, leopar ve grunge akımı stilleri, bu senenin giyim trendleri. Bu stillerin sahip oldukları ikonik parçalar ve kombin stilleri bulunuyor. İçeriğimiz içerisinde, bu 4 stile yer verdik ve sizler için örnek stiller sunduk. Öyleyse 2020 moda trendlerine yakından bakalım: 2020 sezonunda modanın en trend parçaları, 

2020 MODA TRENDLERİ

RETRO

Modanın eskimeyen stillerinin başında gelen retro, 2020 yılının en çok tercih edilecek stillerinden olacak. Ekose etek ya da pantolonlar, kalın tabanlı ayakkabılar ve sizlere belki okul yıllarınızı hatırlatacak olan süveterler, günlük kombininizi oluşturmak konusunda yardımcı olacak.

TRENDYOL – EKOSE PANTOLON: 100 TL

TRENDYOL – EKOSE SÜVETER: 419 TL

BAMBİ: 140 TL

SPOR 

Hem rahat hem de şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin stili olan spor kombin, 2020 yılı için de oldukça sık tercih edilecek. Triko, etek, pantolon, kazak veya elbise olarak gardrobunuzda muhakkak yer bulacak.

ZARA – TRİKO KAZAK: 180 TL

TRENDYOL – TRİKO ETEK: 45 TL

TRENDYOL – UGG: 195 TL

LEOPAR DESEN

Artık modası geçti, bir etkisi kalmadı diyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü leopar desenler, 2020 yılının trend stillerinden olacak. Her ne kadar göz yoran bir desen olsa da, tek başına kullanarak istenilen şıklık oluşturulabilecektir.

TRENDYOL – ELBİSE: 80 TL

TRENDYOL – TOPUKLU AYAKKABI: 148 TL

GRUNGE AKIMI

Aslında bir müzik akımı olarak doğan tarz, artık moda stili olarak tercih ediliyor. 2020 yılında en tarz stillerden olan grunge, kelime olarak umursamaz anlamını taşıyor. Bu stilde de ekose parçalar ön planda. Bununla birlikte deri ceketler de gardropda yer alacak.

ZARA – EKOSE PANTOLON: 180 TL

ZARA – DERİ CEKET: 300 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos