728 x 90

Trendyol büyük indirimi ne vakit? Trendyol yaza özel indiriminden alınacak en hoş modüller

Trendyol büyük indirimi ne vakit? Trendyol yaza özel indiriminden alınacak en hoş modüller

Koronavirüs nedeniyle internet alışverişlerinin arttığı bu dönemde, Trendyol’da da yaz ayları için özel indirim kampanyası başladı. Yaz …

Koronavirüs nedeniyle internet alışverişlerinin arttığı bu dönemde, Trendyol’da da yaz ayları için özel indirim kampanyası başladı. Yaz sezonunda aksesuar ve kıyafet ya da ev ihtiyacı gibi ürünleri, uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Sizler için, yaza özel indirimden alınabilecek en güzel ve şık Trendyol ürünlerini derledik.

Koronavirüs nedeniyle markalar, mağazalarını kapatma kararı aldılar. Bu noktada alışveriş tutkunları, internet alışverişine yöneldi. Yaz sezonu kreasyonlarını kullanıcılarıyla paylaşan markalardan biri olan Trendyol, web sitesi üzerinden en çok satılan ürünlerine yer verdi. Dünyanın en çok tercih edilen modellerine sahip olma özelliğine sahip olan Trendyol, yaz sezonu için büyük bir indirim kampanyasına yöneldi. Birçok kişinin değerlendireceği bu indirimde; aksesuar, kıyafet ve kişisel ev ürünleri dahil pek çok şey uygun fiyatlara satın alınabilecek. Peki yaz sezonu indiriminde hangi parçalar tercih edilebilir? Sezonun canlılığını üzerinde taşıyan birbirinden farklı ürünleri, beğeninizle uyumlu olarak uygun fiyatta satın alabilirsiniz. 

TRENDYOL YAZ SEZONU İNDİRİM KAMPANYASI

ARMONİKA – BELİ LASTİKLİ ELBİSE: 70 TL

ARMONİKA – BAHÇIVAN TULUM: 35 TL

OLA – DESENLİ ELBİSE: 70 TL

TRENDYOL – KOLSUZ BLUZ: 45 TL

İNAN AYAKKABI – SPOR AYAKKABI: 133 TL

TRENDYOL – NAKIŞLI TUNİK: 80 TL

TRENDYOL – TUNİK TAKIM: 250 TL

TRENDYOL – TUNİK TAKIM: 100 TL

admin
ADMiNiSTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos