728 x 90

Uzunluğunuzu daha uzun gösteren midi etek modelleri

Uzunluğunuzu daha uzun gösteren midi etek modelleri

Olduğunuzdan daha uzun görünmenizin en önemli sırrı kıyafet hileleridir. Bu hilelerin etkisini en çok midi etek kombinlemesinde görürsünüz …

Olduğunuzdan daha uzun görünmenizin en önemli sırrı kıyafet hileleridir. Bu hilelerin etkisini en çok midi etek kombinlemesinde görürsünüz. Uygulayacağınız etek kombinleriyel boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Bunun için yapacağınız şey, kombin yaparken doğru parçaları seçmektir. Sizler için bu önemli konuyu mercek altına aldık. Haberin detayında boyunuzu olduğundan uzun gösteren sezonun midi etek modellerine dair her şeyi bulabilirsiniz.

Artık sonbahar döneminin ortasında olduğumuz şu zamanlarda midi etekler, dikkat çekiciliğini korumaya devam edilir. Boyu olduğundan daha uzun göstermek için en ideal etek modellerinden olan midi etekler, beyaz kazak, gömlek ve sweatshirt modelleriyle oldukça şık bir uyum yakalar. Bununla birlikte siyah, yeşil ve eteğe yakın tonlar da uzun bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal üst giyim parçalarındandır. Ayakkabı konusunda, midi etekler için daima topuklu ayakkabılar önerilir. Midi etek kombininizle boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilmek için eteklerde, düz inen desenler tercih etmeniz önerilir. İşte sezonun trend midi etek modelleri:

SONBAHAR MİDİ ETEK KOMBİNLERİ

ETEK MODELLERİ VE FİYATLARI

ZARA: 170 TL – 200 TL

ZARA: 200 TL – 300 TL

KOTON: 80 TL – 100 TL

H&M: 139 TL

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos