728 x 90

Yazlık triko elbise modelleri 2020! Triko elbise nasıl kombinlenir?

Yazlık triko elbise modelleri 2020! Triko elbise nasıl kombinlenir?

Yaz sezonunda en çok tercih edilen elbise modellerinden biri trikolardır. Hem tesettür giyimde hem de plaj kombinlerinde rahatlıkla tercih …

Yaz sezonunda en çok tercih edilen elbise modellerinden biri trikolardır. Hem tesettür giyimde hem de plaj kombinlerinde rahatlıkla tercih edilebilen triko elbiseler, giyen kişide doğal bir şıklığın oluşmasını da sağlar. Peki sezonun triko elbiseleri nasıl? Sezonun trend triko modellerini sizler için derledik.

Son dönemin trend elbise modellerinin başında trikolar geliyor. Dünyaca birçok ünlü ismin de sıklıkla giymeyi tercih ettiği triko elbiseler, özellikle tatil yerlerinde bikinilerin üzerinde giyildiğinde ayrı bir şıklık kazanıyor ve tüm dikkatleri giyen kişinin üzerine çekiyor. Son olarak dünyaca ünlü yıldız Hailey Baldwin Bieber tarafından tercih edilen ve sosyal medyanın ilgisini çeken bu popüler parça, uygun bir şekilde kombinlendiğinde yaz akşamları için doğal bir şıklık oluşmasını sağlıyor. Sizler için sezonun en şık triko elbise modellerini ve fiyatlarını derledik.

TRİKO ELBİSE MODELLERİ

H&M: 60 TL

MORHİPO: 128 TL

PEOPLE BY FABRİKA: 130 TL

LİDYANA: 555 TL

admin
ADMiNiSTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos